Ślusarstwo przemysłowe

TS Stempowski - ślusarstwo przemysłowe w Szczecinie

Oferta firmy TS Stempowski zawiera ślusarstwo przemysłowe, które znajduje zastosowanie w wielu dziedzinach. Wszelkie wyroby powstają z wykorzystaniem najnowszych technologii, które wpływają na trwałość konstrukcji oraz tempo ich wytwarzania. Nasze wyroby produkujemy przy użyciu najlepszej jakości stali i metali oraz w razie potrzeby, także innych surowców i materiałów, jakie pozyskujemy od sprawdzonych dostawców. Spełniamy wszystkie normy, a poszczególne elementy poddawane są kontroli jakości, po to by do rąk użytkowników trafiały produkty bezpieczne, solidne i trwałe.

Slusarstwo Przemyslowe 0003
Slusarstwo Przemyslowe 0001
Slusarstwo Przemyslowe 0004
Slusarstwo Przemyslowe 0002

Nasze działania zaczynają się już na etapie projektu. Zatrudniamy specjalistów z dziedziny projektowania konstrukcji stalowych, którzy uwzględniając obowiązujące normy - tworzą projekty będące bazą do powstania konstrukcji stabilnych i wytrzymałych. Biorąc pod uwagę późniejsze obciążenia, robią wskazane obliczenia statyczne, które są niezbędne dla zachowania wytrzymałości i bezpiecznego użytkowania. Każdy element konstrukcyjny jest sprawdzany, a wszelka obróbka mechaniczna wykonywana zgodnie z zasadami. Warstwa ochronna będąca efektem cynkowania, zapobiega korozji i uszkodzeniu mechanicznym. Wyroby ślusarskie można pomalować farbą proszkową i uzyskać kolor zgodny z potrzebami Klienta.

Wysoka jakość usług z zakresu ślusarstwa przemysłowego

Do składania zleceń zapraszamy inwestorów biznesowych, wykonamy dowolne konstrukcje do wykorzystania w przemyśle. Nie ma dla nas za trudnych zadań, ponieważ doświadczenie zdobyte w trakcie działalności otworzyło nas na nowe możliwości. Jako profesjonaliści dotrzymujemy terminów i służymy fachowym doradztwem. Zaprojektujemy i wykonamy m.in.:

 • Przemysłowe podesty obsługowe
 • Podkonstrukcje wsporcze
 • Schody i drabiny przemysłowe
 • Silosy
 • Wsporniki, słupy, maszty
 • Zbiorniki i zsypy
 • Wyposażenie przemysłu spożywczego
 • Wyposażenie linii produkcyjnych

Gotowe produkty dowozimy do Klientów, zajmujemy się także montażem. Na początku ustalane są wszystkie warunki współpracy, które są obowiązujące dla każdej ze stron. Lubimy trzymać się zasad, które pozwalają usystematyzować działania. Gwarantujemy, że będą Państwo zadowoleni z naszych usług.

Oferta dotyczy kompleksowego świadczenia usług:
od projektu, poprzez jego realizację, aż po dowóz i montaż gotowych konstrukcji
oraz ich serwis.

 • slusarstwo_przemyslowe

  Ślusarstwo przemysłowe Szczecin

  Ślusarstwo przemysłowe w wykonaniu TS Stempowski to gwarancja solidności i terminowości. Wykonujemy wszelkie konstrukcje stalowe. Zachęcamy do kontaktu!
 • slusartswo_budowlane

  Ślusarstwo budowlane

  Wykonujemy ogrodzenia, schody stalowe, balkony i balustrady, hale, pawilony, wiaty i inne konstrukcje stalowe. Ślusarstwo budowlane Szczecin - oferta dla deweloperów i firm!
 • oferta_dla_sklepow

  Oferta dla sklepów w Szczecinie

  Ślusarstwo stalowe w naszym wykonaniu obejmuje m.in. kosze i stojaki magazynowe, regały, podesty i wózki transportowe. Wszystkie produkty zabezpieczone warstwą antykorozyjną.