Schody metalowe

Schody stalowe w Szczecinie cechują się trwałością i estetyką

Schody stalowe niegdyś uważano za mało estetyczne i spotkać je można było głównie w obiektach przemysłowych, co było spowodowane ich jednolitą, nieciekawą formą. Jednakże czasy się zmieniły, a nasza firma oferuje wykonawstwo schodów stalowych, które cechują się wyjątkową estetyką. Ponadto nie należy zapominać o ich ponadprzeciętnej trwałości. Wykreujemy projekt, uwzględniający zarówno potrzeby Klienta, funkcjonalność konstrukcji, jak i miejsce w którym mają się znajdować, aby współgrały z otoczeniem. Przyjmujemy zlecenia na schody wewnętrzne i zewnętrzne, dopasowując ich parametry do indywidualnych wymagań.

Schody Metalowe 0001
Schody Metalowe 0002
Schody Metalowe 0003
Schody Metalowe 0004

Aby stworzyć projekt schodów stalowych, trzeba przede wszystkim skupić się na obliczeniach statycznych, które mają bezpośredni wpływ na bezpieczeństwo i trwałość użytkowania gotowej konstrukcji. Dokładamy starań, aby wyroby ślusarskie były na równi bezpieczne, jak i estetyczne i solidne. Podejmując się tworzenia konstrukcji stalowych, uwzględniamy wiele czynników, które oddziałują na stabilność schodów oraz ich odporność na uszkodzenia. To co istotne wykorzystujemy materiały wysokogatunkowe - stosujemy najlepszej jakości stal, biorąc pod uwagę jej parametry, wybieramy najlepsze łączenia i zabezpieczenia antykorozyjne.

Zawodowo opracowany projekt, to połowa sukcesu

Jako firma z długoletnim doświadczeniem, postaraliśmy się o wyposażenie zaplecza w niezawodne maszyny i urządzenia. Nowoczesna technologia przyspiesza tempo prac, zachowując wysoką jakość gotowych wyrobów. Mamy na uwadze komfort użytkowania, w związku z tym możemy zastosować perforacje na stopniach, które stworzą antypoślizgową powierzchnię. Niezbędnym dodatkiem do schodów są poręcze i balustrady, które dodatkowo zabezpieczą przed ewentualnym upadkiem przy utracie równowagi. Cała konstrukcja powinna być dobrze przemyślana, tworząc projekt trzeba uwzględnić:

 • Materiał z jakiego będą wykonane schody
 • Ilość stopni
 • Szerokość, wysokość, głębokość stopni
 • Kąt nachylenia (stromizna)
 • Kształt schodów

Schody metalowe z powodzeniem można zastosować w domach prywatnych, przy lokalach gastronomicznych, sklepach czy klatkach schodowych. Elementy stalowe możemy łączyć z innymi materiałami, np. drewnem, co dodatkowo podniesie ich walory estetyczne. Posiadamy malarnię proszkową, w której gotowe konstrukcje stalowe możemy pomalować na dowolny kolor. . Wszystkie wyroby ślusarskie, które trafiają do Klientów są dopracowane w najdrobniejszym szczególe i prezentują się niezmiennie dobrze przez lata. Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do kontaktu, w celu omówienia szczegółów.

Oferta dotyczy kompleksowego świadczenia usług:
od projektu, poprzez jego realizację, aż po dowóz i montaż gotowych konstrukcji
oraz ich serwis.

 • slusarstwo_przemyslowe

  Ślusarstwo przemysłowe Szczecin

  Ślusarstwo przemysłowe w wykonaniu TS Stempowski to gwarancja solidności i terminowości. Wykonujemy wszelkie konstrukcje stalowe. Zachęcamy do kontaktu!
 • slusartswo_budowlane

  Ślusarstwo budowlane

  Wykonujemy ogrodzenia, schody stalowe, balkony i balustrady, hale, pawilony, wiaty i inne konstrukcje stalowe. Ślusarstwo budowlane Szczecin - oferta dla deweloperów i firm!
 • oferta_dla_sklepow

  Oferta dla sklepów w Szczecinie

  Ślusarstwo stalowe w naszym wykonaniu obejmuje m.in. kosze i stojaki magazynowe, regały, podesty i wózki transportowe. Wszystkie produkty zabezpieczone warstwą antykorozyjną.