Ogrodzenia

Ogrodzenia w Szczecinie dopasowane do potrzeb Klientów

Solidnie wykonane ogrodzenia, to nie tylko ochrona posesji i możliwość zachowania prywatności, ale także gustowna ozdoba. Przęsła ogrodzeniowe zazwyczaj wykonane są z profili stalowych lub prętów kutych. Zawsze staramy się wyjść naprzeciw wymaganiom Klientów i zaproponować takie wzornictwo, które będzie współgrało z otoczeniem, zarówno pod względem zdobnictwa, jak i kolorystyki. Zapewniamy, że gotowa konstrukcja, pod każdym względem będzie unikalna. Zajmujemy się również wykonaniem bram wjazdowych (rozwiernych i przesuwnych) z pełną automatyką, które w połączeniu z ogrodzeniem przyczynią się do skutecznego zabezpieczenia  Państwa posiadłości.

Ogrodzenia 0001
Ogrodzenia 0002
Ogrodzenia 0003
Ogrodzenia 0004

Słupki metalowe kute mogą przybrać różny kształt: okrągły, kwadratowy, zakończony czubkiem lub na płasko. Mogą być łączone w różnej konfiguracji, ozdabiane dodatkowymi elementami dekoracyjnymi, wypełnione drewnem lub blachą. Naszym celem jest wykonanie ogrodzenia w stu procentach dopasowanego do potrzeb Klienta. Nasza firma na przestrzeni lat nieustannie się rozwijała, inwestowała w zaplecze techniczne i pracowników. Obecnie nastawieni jestem na przyjmowanie dużych zleceń i zapewniamy o terminowości i wysokiej jakości naszych wyrobów ślusarskich.

Stosujemy zabezpieczenia antykorozyjne na ogrodzeniach

Na oferowane przez nas ogrodzenia, możemy zastosować ochronę antykorozyjną. Klienci mają do wyboru malowanie podkładem antykorozyjnym i jest to najtańsza opcja. Bardziej trwałą i efektywną metodą jest malowanie proszkowe, przy czym zastosować możemy dowolny kolor z palety RAL. Warto pokusić się o takie zabezpieczenie, bo dzięki niemu ogrodzenie będzie odporne na działanie czynników pogodowych i zachowa estetyczny niezmieniony wygląd na lata, bez potrzeby stosowania zabiegów konserwujących. Ogrodzenia wykonane przez naszą firmę to:

 • Unikalne wzornictwo
 • Solidne wykonanie
 • Ochrona antykorozyjna
 • Możliwość pomalowania na dowolny kolor
 • Najlepsze materiały i elementy składowe

Wykonane przez nas ogrodzenia, można z powodzeniem zamontować na prywatnych posesjach wokół domu, na parkingach, przy budynkach użyteczności publicznej i wszędzie gdzie wymaga tego sytuacja. Wykonamy dla Państwa projekt, będący odzwierciedleniem Waszych wytycznych, aby gotowa konstrukcja wpasowała się w otoczenie i spełniała swoje zadanie.  Zapewniamy terminowe wykonanie zlecenia i korzystne warunki współpracy. Zapraszamy do kontaktu!

Oferta dotyczy kompleksowego świadczenia usług:
od projektu, poprzez jego realizację, aż po dowóz i montaż gotowych konstrukcji
oraz ich serwis.

 • slusarstwo_przemyslowe

  Ślusarstwo przemysłowe Szczecin

  Ślusarstwo przemysłowe w wykonaniu TS Stempowski to gwarancja solidności i terminowości. Wykonujemy wszelkie konstrukcje stalowe. Zachęcamy do kontaktu!
 • slusartswo_budowlane

  Ślusarstwo budowlane

  Wykonujemy ogrodzenia, schody stalowe, balkony i balustrady, hale, pawilony, wiaty i inne konstrukcje stalowe. Ślusarstwo budowlane Szczecin - oferta dla deweloperów i firm!
 • oferta_dla_sklepow

  Oferta dla sklepów w Szczecinie

  Ślusarstwo stalowe w naszym wykonaniu obejmuje m.in. kosze i stojaki magazynowe, regały, podesty i wózki transportowe. Wszystkie produkty zabezpieczone warstwą antykorozyjną.