Kraty drzwiowe i okienne

Kraty okienne w Szczecinie - solidne zabezpieczenie

Kraty okienne to skuteczna zapora antywłamaniowa, ale jeśli przyłoży się wagę do wzornictwa, może stanowić także stylową ozdobę budynku. Posiadamy własny katalog, z którego Klient może wybrać coś trafiającego w jego gust i potrzeby. Jednakże nic nie stoi na przeszkodzie, aby zaproponował własny wzór. Kraty antywłamaniowe wpłyną na bezpieczeństwo mieszkańców i pozwolą poczuć się pewniej. Każdy zainteresowany naszą ofertą może zgłosić się do nas i zamówić bezpłatny pomiar i wycenę. Podejmiemy się także zleceń trudnych i nietypowych.

Kraty Drzwiowe Okienne 0001
Kraty Drzwiowe Okienne 0002
Kraty Drzwiowe Okienne 0003
Kraty Drzwiowe Okienne 0004

Firma TS Stempowski do produkcji wyrobów ślusarskich wykorzystuje tylko najlepszej jakości materiały i komponenty, dzięki czemu gotowe produkty cechują się trwałością i funkcjonalnością. Ponadto kładziemy warstwę zabezpieczającą przed wpływem czynników atmosferycznych, co zapobiega korozji i niszczeniu krat. W naszej ofercie znajduje się także malowanie proszkowe, możemy więc kraty zabarwić na dowolny kolor, co dodatkowo podniesie ich walory estetyczne.

Nasza oferta skierowana jest zarówno do Klientów indywidualnych, jak i firmowych, możemy zrealizować zlecenia hurtowe. Wykonujemy kraty wszelkich typów, od prostych, do skomplikowanych krat kutych, otwierane i montowane na stałe. Kraty stanowią świetne zabezpieczenie okien w mieszkaniach, balkonów, piwnic, witryn sklepowych, itp.

Kraty drzwiowe - realizacja w Szczecinie i okolicach

Dla lepszej skuteczności można zamontować także kraty na drzwiach, co jest szczególnie przydatne w miejscach, gdzie niezbędna jest wzmożona ochrona. Wykonujemy kraty antywłamaniowe, które znajdą zastosowanie w różnego rodzaju magazynach, archiwach, urzędach, hurtowniach, itp. Warto zainwestować w zabezpieczenie tego typu, które będzie dodatkową ochroną przed kradzieżą. Możemy dopasować rodzaj krat do wymogów Klienta pod każdym względem. Skorzystanie z naszych usług to gwarancja:

 • Kompleksowości działań (projekt, wykonanie, dowóz i montaż)
 • Wysokiej jakości stali oraz wszelkich komponentów, użytych do wykonania krat drzwiowych i okiennych
 • Zastosowania ochrony antykorozyjnej. 
 • Estetyki. Możliwość wybrania dowolnego koloru farby, precyzyjne pomalowanie każdego detalu
 • Solidności i trwałości konstrukcji
 • Efektywnego zabezpieczenia mienia

Posiadamy kompleksowo wyposażone zaplecze techniczne, dysponujemy maszynami i sprzętem, który doskonale sprawdza się w naszej działalności. Ponadto zatrudniamy najlepszych fachowców, z wieloletnią praktyką, przez co doskonale wywiązują się z przydzielonych im zadań. Dzięki temu mogą Państwo liczyć na terminowość i fachowe doradztwo w kwestii doboru krat.

Serdecznie zapraszamy do współpracy wszystkich zainteresowanych tematem.

Oferta dotyczy kompleksowego świadczenia usług:
od projektu, poprzez jego realizację, aż po dowóz i montaż gotowych konstrukcji
oraz ich serwis.

 • slusarstwo_przemyslowe

  Ślusarstwo przemysłowe Szczecin

  Ślusarstwo przemysłowe w wykonaniu TS Stempowski to gwarancja solidności i terminowości. Wykonujemy wszelkie konstrukcje stalowe. Zachęcamy do kontaktu!
 • slusartswo_budowlane

  Ślusarstwo budowlane

  Wykonujemy ogrodzenia, schody stalowe, balkony i balustrady, hale, pawilony, wiaty i inne konstrukcje stalowe. Ślusarstwo budowlane Szczecin - oferta dla deweloperów i firm!
 • oferta_dla_sklepow

  Oferta dla sklepów w Szczecinie

  Ślusarstwo stalowe w naszym wykonaniu obejmuje m.in. kosze i stojaki magazynowe, regały, podesty i wózki transportowe. Wszystkie produkty zabezpieczone warstwą antykorozyjną.