Konstrukcje stalowe

Projektowanie i montaż konstrukcji stalowych w Szczecinie

Prężnie działające przedsiębiorstwo produkcyjno - usługowe TS Tomasz Stempowski funkcjonuje na rynku już od kilku lat. Możliwości techniczne jakie posiada zakład i cały profesjonalny warsztat wraz z zapleczem sprzętowym pozwala na świadczenie szerokiego wachlarzu usług oraz poszerzanie horyzontów w branży metalowej na cały kraj i rynek zagraniczny. Niezbędny potencjał pracowniczy jakim dysponujemy od dłuższego czasu jest domeną i atutem naszej działalności.

Konstrukcje Stalowe 0001
Konstrukcje Stalowe 0002
Konstrukcje Stalowe 0003
Konstrukcje Stalowe 0004

Firma TS Stempowski podchodzi z ogromną dbałością do produktów, stosując materiały najwyższej jakości i klasy. Oferujemy naszym Klientom i Inwestorom prefabrykację, a także montaż konstrukcji stalowych ze stali nierdzewnej, jak i również stale konstrukcyjne niskostopowe i niestopowe. Wykonując nasze zlecenia z ogromną precyzją dokładamy wszelkich starań, aby były to realizacje stabilne i solidne. Poza typową ślusarką budowlaną wykonujemy wiele konstrukcji stalowych, do których można zaliczyć:

 • Wiaty
 • Hale
 • Zadaszenia
 • Pawilony rekreacyjne
 • Elementy architektury ogrodowej
 • Kraty okienne

Wszystkie nasze konstrukcje ze stali wykonane są według schematu i określonego planu. Przy projektach i rysunkach uwzględniamy wiele szczegółów, które mogą mieć istotny wpływ na daną realizację, a także na jej miejsce i otoczenie. Nasze realizacje są w pełni bezpieczne i trwałe. Nawiązujemy współpracę z Klientami ze Szczecina i całego województwa zachodniopomorskiego, jak również coraz częściej wykonujemy zlecenia dla Inwestorów zagranicznych. Technologie, które stosujemy są nowoczesne i zgodne z obowiązującymi normami oraz formami bezpieczeństwa. Zależy nam na każdym Kliencie, a nasze starania próbujemy nakierować głównie na duże przedsięwzięcia i inwestycje. Nasze projekty przybierają różną formę i kolorystykę, są wytrzymałe, konkretne i niezawodne!

Niespotykane konstrukcje stalowe w wyjątkowym stylu

Konstrukcje stalowe i metalowe wykonywane przez fachowców z naszej firmy to realizacje zasługujące na miano uwagi. Zarówno zewnętrzne jak i wewnętrzne projekty mogą mieć wiele zastosowań, a także stanowić ciekawy obiekt zdobniczy budynku oraz charakterystyczny elementem architektury. Prace wykonujemy zgodnie z zamówieniami, dopasowując się do potrzeb i oczekiwań naszych Klientów. Dysponujemy specjalistycznym zestawem malarskim więc na życzenie naszych Zleceniodawców konstrukcje ze stali są malowane, a także zabezpieczane przed korozją. Bez względu na rozmiar i gabaryty przygotowujemy różne powierzchnie do malowania.

Bierzemy pod uwagę wiele ważnych aspektów, które mają ogromny wpływ na konstrukcję i nasze zadania. Odpowiedni dobór parametrów stali, wysokiej jakości łączenia to niewątpliwie atut naszej firmy.  Zajmujemy się montażem i projektowaniem nieograniczonej ilości wzorów i kompozycji. A dzięki naszej zawodowej praktyce oferujemy kompleksowe podejście do rysunków technicznych, projektów i ich realizacji, wykonawstwa, montażu i ochrony stalowych budowli.

Malowanie proszkowe elementów stalowych i aluminiowych

W oparciu o nasze wieloletnie doświadczenie kładziemy nacisk na perfekcjonizm i najlepsze rozwiązania dotyczące doboru materiałów i produktów. Dobieramy także kolorystykę proponując malowanie farbami proszkowymi w pełnej gamie barw według RAL. To co nas wyróżnia od innych firm to optymalne działania, nowoczesne rozwiązania i profesjonalne wykonanie w wyznaczonych terminach. Prace realizujemy hurtowo, ale i także na indywidualne zlecenia naszych Klientów.

Ofertę kierujemy do dużych inwestycji, spółdzielni mieszkaniowych, partnerów biznesowych (deweloperów) i innych. Dokonujemy bezpłatnych pomiarów i wyceny. Służymy doradztwem w zakresie możliwych do zastosowania rozwiązań i technologii. Serdeczne zapraszamy i polecamy profesjonalny montaż oraz usługi ślusarskie na wysokim poziomie! Dojeżdżamy do Klientów!

Oferta dotyczy kompleksowego świadczenia usług:
od projektu, poprzez jego realizację, aż po dowóz i montaż gotowych konstrukcji
oraz ich serwis.

 • slusarstwo_przemyslowe

  Ślusarstwo przemysłowe Szczecin

  Ślusarstwo przemysłowe w wykonaniu TS Stempowski to gwarancja solidności i terminowości. Wykonujemy wszelkie konstrukcje stalowe. Zachęcamy do kontaktu!
 • slusartswo_budowlane

  Ślusarstwo budowlane

  Wykonujemy ogrodzenia, schody stalowe, balkony i balustrady, hale, pawilony, wiaty i inne konstrukcje stalowe. Ślusarstwo budowlane Szczecin - oferta dla deweloperów i firm!
 • oferta_dla_sklepow

  Oferta dla sklepów w Szczecinie

  Ślusarstwo stalowe w naszym wykonaniu obejmuje m.in. kosze i stojaki magazynowe, regały, podesty i wózki transportowe. Wszystkie produkty zabezpieczone warstwą antykorozyjną.