Hale pawilony wiaty

Hale i pawilony w Szczecinie - konstrukcje skrojone na miarę

TS Stempowski to firma zajmująca się szeroko rozumianym ślusarstwem budowlanym i wykonuje bardzo różnorodne konstrukcje stalowe. To co istotne działamy kompleksowo, począwszy od projektu, przez wykonanie, aż po montaż. W ramach usług wykonujemy hale, pawilony i wiaty, dopasowując projekt do potrzeb Klienta. Główną konstrukcją nośną tego typu budowli są blachownicowe ramy stalowe ze słupów i rygli. Płatwie dachowe i rygle ścienne produkowane są ze stali o wysokiej wytrzymałości, co zapewnia bezpieczeństwo użytkowania. Sztywność przestrzenną konstrukcji uzyskujemy poprzez zastosowanie stężeń, a elementy prefabrykowanej konstrukcji stalowej podczas montażu łączone są przy pomocy śrub.

Hale Pawilony Wiaty 0001
Hale Pawilony Wiaty 0002
Hale Pawilony Wiaty 0003
Hale Pawilony Wiaty 0004

To co istotne, tworząc projekt uwzględniamy wytyczne Klienta, jednakże największe znaczenie ma dla nas bezpieczeństwo i  działanie zgodnie obowiązującymi normami. Wykonujemy obliczenia statyczne, które są niezbędne przy tworzeniu wszelkich konstrukcji budowlanych, dla zachowania potrzebnej stabilności i wytrzymałości. Na życzenie Klienta tworzona przez nas budowla stalowa, może zostać wyposażona w belki podsuwnicowe. Przywiązujemy wagę do wysokiej jakości usług, co jest zauważalne przez dotychczasowych Klientów.

Ślusarstwo budowlane na najwyższym poziomie

Działamy na rynku od 2009 roku, realizując rozmaite zlecenia. Na przestrzeni lat firma ulegała rozwojowi, mamy sprawdzonych dostawców materiałów, dysponujemy specjalistycznym sprzętem, a zatrudnieni u nas pracownicy są wykwalifikowani i posiadają praktykę w zawodzie ślusarza. W chwili obecnej nie ma dla nas zbyt trudnych zadań do wykonania, są za to wyzwania o różnym stopniu trudności, które z przyjemnością dla Państwa zrealizujemy. Pragniemy zaznaczyć, że na wszystkie produkty stalowe można nałożyć warstwę ochronną, która zapobiegnie korozji i zniszczeniu. Wykonujemy różnego rodzaju konstrukcje, w tym:

 • Pawilony stalowe
 • Hale stalowe
 • Wiaty stalowe
 • Zadaszenia
 • Garaże

Kompletne obudowy naszych hal dostosowujemy do charakteru obiektu i życzeń inwestorów. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów stosujemy najnowocześniejsze dostępne na rynku rozwiązania. Wykonujemy hale, pawilony i wiaty jedno - lub dwuspadowe, jedno - lub wielonawowe, ocieplone lub nieocieplone - możliwości jest naprawdę wiele. Konstrukcje stalowe w Szczecinie w naszym wykonaniu z całą pewnością nie zawiodą oczekiwań zleceniodawców.

Zapraszamy do kontaktu w celu omówienia szczegółów.  Na bazie zasłyszanych od Klienta informacji oszacujemy koszt całego przedsięwzięcia, oraz termin zakończenia każdego z poszczególnych etapów zlecenia. Gwarantujemy współpracę na korzystnych warunkach, fachowe doradztwo i działanie zgodnie z planem.

Oferta dotyczy kompleksowego świadczenia usług:
od projektu, poprzez jego realizację, aż po dowóz i montaż gotowych konstrukcji
oraz ich serwis.

 • slusarstwo_przemyslowe

  Ślusarstwo przemysłowe Szczecin

  Ślusarstwo przemysłowe w wykonaniu TS Stempowski to gwarancja solidności i terminowości. Wykonujemy wszelkie konstrukcje stalowe. Zachęcamy do kontaktu!
 • slusartswo_budowlane

  Ślusarstwo budowlane

  Wykonujemy ogrodzenia, schody stalowe, balkony i balustrady, hale, pawilony, wiaty i inne konstrukcje stalowe. Ślusarstwo budowlane Szczecin - oferta dla deweloperów i firm!
 • oferta_dla_sklepow

  Oferta dla sklepów w Szczecinie

  Ślusarstwo stalowe w naszym wykonaniu obejmuje m.in. kosze i stojaki magazynowe, regały, podesty i wózki transportowe. Wszystkie produkty zabezpieczone warstwą antykorozyjną.