Drabiny i pomosty dachowe

Produkcja drabin i podestów dachowych w Szczecinie

TS Stempowski to rozwojowa firma zajmująca się od wielu lat branżą metalową. Jesteśmy producentem niezwykle trwałych i mocnych konstrukcji stalowych odpornych na zarysowania, warunki atmosferyczne i uszkodzenia mechaniczne. Nasze produkty są w pełni bezpieczne i funkcjonalne, a ich ogromną zaletą jest wysoka jakość wykonania. Wieloletnie doświadczenie oraz precyzyjna dbałość o każdy element naszych konstrukcji umożliwia nam produkcję dużej gamy wzorów wyrobów ze stali nierdzewnej, czarnej, aluminium i innych metali.

Drabiny Podesty 0001
Drabiny Podesty 0002
Drabiny Podesty 0003
Drabiny Podesty 0004

Wszelkie prace wykonujemy zgodnie ze sztuką ślusarską i obowiązującymi zasadami oraz normami bezpieczeństwa. Bez wątpienia jesteśmy w stanie zrealizować każdy projekt dopasowany idealnie do potrzeb i oczekiwań naszych Klientów. Zaplecze magazynowe wyposażone w nowoczesny sprzęt i specjalistyczne maszyny, a także wykwalifikowana ekipa ślusarska oferuje szeroki wachlarz usług z zakresu produkcji konstrukcji stalowych, zabezpieczeń ich przed korozją, konserwacji i renowacji. Zajmujemy się obróbką mechaniczną elementów stalowych, akcesorii dachowych, co zapewnia im wysoką jakość i gwarantuje trwałość. Konstrukcje ze stali czarnej, malowanej czy też ocynkowanej charakteryzują się nietypowym wzornictwem i solidnością.

Bezpieczne podesty dachowe i inne akcesoria ze stali

Różnorodną ofertę produktów i usług kierujemy zarówno do Klientów Indywidualnych jak i różnego rodzaju podmiotów gospodarczych, instytucji, lokali handlowo-usługowych czy też deweloperów. Jesteśmy w stanie wykonać realizację zarówno niewielkich stalowych podzespołów, jak i zamówienia oraz projekty o skomplikowanej konstrukcji. Wykonujemy zestawy elementów pozwalających na montaż drabiny dachowej, wszelkiego rodzaju zastawy mocowań, uchwytów, różne systemy dachowe, podesty, stopnie dachowe i inne. Oferujemy:

 • Drabiny wyjściowe
 • Drabiny przeciwpożarowe
 • Drabiny wielofunkcyjne/ techniczne
 • Drabiny aluminiowe
 • Wyłazy dachowe
 • Akcesoria dachowe
 • Podesty dachowe
 • Modułowe systemy stalowe

Nasze systemy, moduły i elementy są solidne, wytrzymałe i bezpieczne. Drabiny wykonane w TS Stempowski można stosować na różnego rodzaju wysokościach, o dowolnym nachyleniu i konfiguracji. Drabiny techniczne, schody, podesty i kraty zabezpieczające stanowią uzupełnienie rozbudowanej już oferty naszej działalności funkcjonującej na rynku szczecińskim od wielu lat. Szeroką gamę produktów i usług ślusarskich na wysokim poziomie zapewniamy w całym województwie zachodniopomorskim.

Dzięki długoletniemu doświadczeniu oferujemy profesjonalną obsługę pod względem wykonania, obróbki, czyszczenia i malowania proszkowego. Każde zlecenie jest dla nas priorytetowe i do każdego staramy się podchodzić indywidualnie. Podejmujemy się także realizacji trudnych i nietypowych, więc nie ma dla nas rzeczy niemożliwych do wykonania. Niskie ceny, krótkie terminy realizacji i najwyższa jakość usług to atut naszej firmy TS Stempowski. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z szerokiej oferty. Różnego rodzaju podesty, drabiny i akcesoria dachowe dostępne są w naszym zakładzie. Kompleksowa obsługa, wszelkie pomiary, projekt, jego wykonanie i montaż to najwyższej klasy realizacje na Pomorzu Zachodnim. Serdecznie zapraszamy do współpracy. Czekamy na zlecenia! Gotowi do natychmiastowego działania!

Oferta dotyczy kompleksowego świadczenia usług:
od projektu, poprzez jego realizację, aż po dowóz i montaż gotowych konstrukcji
oraz ich serwis.

 • slusarstwo_przemyslowe

  Ślusarstwo przemysłowe Szczecin

  Ślusarstwo przemysłowe w wykonaniu TS Stempowski to gwarancja solidności i terminowości. Wykonujemy wszelkie konstrukcje stalowe. Zachęcamy do kontaktu!
 • slusartswo_budowlane

  Ślusarstwo budowlane

  Wykonujemy ogrodzenia, schody stalowe, balkony i balustrady, hale, pawilony, wiaty i inne konstrukcje stalowe. Ślusarstwo budowlane Szczecin - oferta dla deweloperów i firm!
 • oferta_dla_sklepow

  Oferta dla sklepów w Szczecinie

  Ślusarstwo stalowe w naszym wykonaniu obejmuje m.in. kosze i stojaki magazynowe, regały, podesty i wózki transportowe. Wszystkie produkty zabezpieczone warstwą antykorozyjną.