Bramy

Produkcja bram stalowych - TS Stempowski

Brama to element wykończeniowy danego budynku. Bardzo ważne jest, aby współgrała z otoczeniem, dopasowana była do elewacji i komponowała się wraz z furtką, prezentując się estetycznie i funkcjonalnie. Powinna być solidna i bezpieczna. Brama stanowi oddzielenie obszaru prywatnego od niezamieszkałego, dlatego też powinna być efektownie wykonana. Może być kontynuacją ogrodzenia, ale także stanowić odrębne zlecenie.

Bramy 0001
Bramy 0002
Bramy 0003
Bramy 0004

Nasze przedsiębiorstwo zajmuje się rozwiązaniami nowoczesnymi, tradycyjnymi i ekonomicznymi. Czasami te proste rozwiązania są bardziej sprawdzone i niezawodne! Wychodząc z propozycją wielu możliwych realizacji dotyczących ogrodzeń i bram, dopasowujemy poszczególne elementy, słupki stalowe do stylistyki otoczenia i danego krajobrazu. TS Stempowski z siedzibą w Szczecinie zajmuje się kompleksowymi usługami ślusarskimi. Zamówienia realizujemy zarówno w Polsce jak i w Europie. Bogato wyposażony warsztat wraz z maszynami wysokiej jakości pozwala na zrealizowanie profesjonalnych zleceń.

Funkcjonalne i bezpieczne bramy w Szczecinie

Specjalizacją przedsiębiorstwa jest wykonywanie i montowanie konstrukcji ze stali nierdzewnej, metalu i aluminium. Zaczynając realizację zadań od zakupu stali, po jej prefabrykację, dostawę i montaż w danym miejscu pokazujemy w ten sposób działanie zespołowe i kompleksowe na wysokim poziomie! To co nas wyróżnia od konkurencyjnych firm to szczególna dbałość, o każdy najmniejszy detal. Wykonujemy przęsła ogrodzeniowe i bramy:

 • Rozwierne
 • Przesuwne
 • Automatyczne
 • Wjazdowe
 • Wykonane z prętów kutych lub ze stali

Naszym priorytetem jest satysfakcja i zadowolenie Klientów, dlatego też staramy się sprostać ich wymaganiom i oczekiwaniom dokładając wszelkich starań w naszą pracę. Estetyczny i oryginalny wygląd naszych produktów oraz szeroka gama kolorystyczna, jaką oferujemy poprzez malowanie proszkowe ( paleta RAL) wyróżnia nas na tle firm konkurencyjnych.

Dobieramy kolor bram do furtki, elewacji, drzwi i innych produktów, w taki sposób, aby całość komponowała się jednolicie. Bramy stalowe, które nie tylko pięknie i atrakcyjnie wyglądają, ale spełniają swoją rolę zapewniając funkcjonalność i bezpieczeństwo dostosowane są do potrzeb naszych Inwestorów i Zleceniodawców. Gwarantujemy unikalne wzornictwo i trwałość! Oprócz ogrodzeń i bram firma nasza – Stempowski wykonuje balustrady zewnętrzne, wewnętrzne, schody, balkony, dachy, zabudowy antresoli i inne.

Usługi ślusarskie - bramy w różnej formie i stylistyce

Doświadczenie pozwala nam na dobór odpowiedniego materiału np.: ze stali czarnej, metalów kolorowych czy też drewna. Idealne dopasowanie wymiarów profili do wielkości bramy i wypełnianie jej różnymi prętami metalowymi czy też elementami kutymi to specjalizacja naszego przedsiębiorstwa. W celu zapewnienia ochrony przed korozją i zniszczeniami stosujemy profesjonalne malowanie proszkowe na wybrany i uzgodniony kolor.

Bramy nowoczesne, designerskie, klasyczne i tradycyjne są wykonywanie na podstawie własnych autorskich projektów lub na życzenie naszych Klientów. Jesteśmy otwarci i elastyczni na każdą realizację. Łączymy materiały z innymi tworząc niesamowite i wyjątkowe projekty. Działamy szybko i terminowo. Polecamy nasze ślusarstwo użytkowe w Szczecinie i okolicach. Oferta ogrodzeń i bram od zwykłych, prostych do tych bardziej wyszukanych, niepowtarzalnych i kutych dla Klientów Indywidualnych jak dla inwestycji deweloperskich. Zajmujemy się także szeroko pojętą naprawą -serwisowaniem uszkodzonych furtek, bram, ich automatyką oraz  renowacją ogrodzeń i konstrukcji stalowych. Zapraszamy!

Oferta dotyczy kompleksowego świadczenia usług:
od projektu, poprzez jego realizację, aż po dowóz i montaż gotowych konstrukcji
oraz ich serwis.

 • slusarstwo_przemyslowe

  Ślusarstwo przemysłowe Szczecin

  Ślusarstwo przemysłowe w wykonaniu TS Stempowski to gwarancja solidności i terminowości. Wykonujemy wszelkie konstrukcje stalowe. Zachęcamy do kontaktu!
 • slusartswo_budowlane

  Ślusarstwo budowlane

  Wykonujemy ogrodzenia, schody stalowe, balkony i balustrady, hale, pawilony, wiaty i inne konstrukcje stalowe. Ślusarstwo budowlane Szczecin - oferta dla deweloperów i firm!
 • oferta_dla_sklepow

  Oferta dla sklepów w Szczecinie

  Ślusarstwo stalowe w naszym wykonaniu obejmuje m.in. kosze i stojaki magazynowe, regały, podesty i wózki transportowe. Wszystkie produkty zabezpieczone warstwą antykorozyjną.