Barierki

Barierki w Szczecinie - niezastąpione w wielu sytuacjach

Barierki mają za zadanie odizolowanie jakiegoś obszaru, uchronienie go przed wstępem osób niepożądanych lub zabezpieczenie ludzi przed zagrożeniem. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby oprócz praktycznego aspektu, pełniły też funkcje dekoracyjne. Firma Stempowski zajmująca się ślusarstwem użytkowym posiada w swojej ofercie barierki i poręcze stalowe, które cechują się trwałością i estetyką wykonania. Stosujemy wyłącznie najwyższej jakości materiały, wykorzystując nowoczesne technologie, które w znacznym stopniu wpływają na efekt końcowy. Pragniemy zaznaczyć, że działamy kompleksowo, począwszy od projektu, który wykonamy zgodnie z wytycznymi i potrzebami Klienta. Zajmujemy się wykonaniem, wraz z wykończeniem i montażem. W razie potrzeby możemy zaproponować własne rozwiązania.

Barierki 0001
Barierki 0002
Barierki 0003
Barierki 0004

Długoletnie doświadczenie pozwala nam na realizację każdego zlecenia. Oferta skierowana jest m.in. do spółdzielni mieszkaniowych, organizatorów imprez, zakładów, czy partnerów z zakresu budownictwa. Nakierowujemy się na Klienta hurtowego i duże przedsięwzięcia, które jesteśmy w stanie wykonać fachowo i w umówionym terminie. Barierki w zależności od umiejscowienia i przeznaczenia, mogą przybrać różną formę i kolorystykę. Posiadamy malarnię proszkową, która umożliwia nam wykończenie wyrobów ślusarskich zgodnie z indywidualnymi oczekiwaniami Klientów. Farby proszkowe poza tym, że nadają estetyczny efekt, to tworzą także twardą powłokę, odporną na warunki atmosferyczne, inne szkodliwe czynniki i uszkodzenia mechaniczne.

Solidne i niezawodne barierki ochronne

Zdajemy sobie sprawę, jak istotne znaczenie ma bezpieczeństwo, dlatego respektujemy wszelkie normy i przepisy z tego zakresu. Dążymy do tego, aby zlecenie na każdym etapie było wykonane profesjonalnie, a barierki były stabilne, wytrzymałe i niezawodnie spełniały swoje funkcje. Tworzymy barierki wolnostojące do zabezpieczania imprez, wydarzeń, placów budowy itp., jak również barierki montowane na stałe. Przez lata funkcjonowania w branży zdobyliśmy cenne doświadczenie, a firma nieustannie się rozwija. W chwili obecnej dysponujemy bogatym zapleczem maszynowym oraz grupą wykwalifikowanych i solidnych pracowników. Dzięki zawodowemu przygotowaniu oferujemy kompleksowe podejście, w związku z tym zajmujemy się:

 • Projektowaniem wyrobów ślusarskich
 • Wykonawstwem barierek i innych produktów na podstawie projektu
 • Wykończeniem - zabezpieczenia antykorozyjne i malowanie proszkowe
 • Dostarczeniem towaru do Klienta
 • Profesjonalnym montażem

Realizowane przez nas zlecenia, to przede wszystkim odzwierciedlenie wytycznych Klienta. Zaznaczamy jednak, iż jesteśmy skłonni wskazać rozwiązania, które będą łączyć w sobie estetykę, jakość i funkcjonalność, bazując na naszym długoletnim doświadczeniu. Praktyka w zawodzie pozwala na szersze spojrzenie i zastosowanie optymalnych metod. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Oferta dotyczy kompleksowego świadczenia usług:
od projektu, poprzez jego realizację, aż po dowóz i montaż gotowych konstrukcji
oraz ich serwis.

 • slusarstwo_przemyslowe

  Ślusarstwo przemysłowe Szczecin

  Ślusarstwo przemysłowe w wykonaniu TS Stempowski to gwarancja solidności i terminowości. Wykonujemy wszelkie konstrukcje stalowe. Zachęcamy do kontaktu!
 • slusartswo_budowlane

  Ślusarstwo budowlane

  Wykonujemy ogrodzenia, schody stalowe, balkony i balustrady, hale, pawilony, wiaty i inne konstrukcje stalowe. Ślusarstwo budowlane Szczecin - oferta dla deweloperów i firm!
 • oferta_dla_sklepow

  Oferta dla sklepów w Szczecinie

  Ślusarstwo stalowe w naszym wykonaniu obejmuje m.in. kosze i stojaki magazynowe, regały, podesty i wózki transportowe. Wszystkie produkty zabezpieczone warstwą antykorozyjną.