Balustardy

Nowoczesne balustrady w Szczecinie

Balustrada to nie tylko trwały element w architekturze wkomponowany w budowlę pełniący funkcję ozdobną, ale przede wszystkim jest formą pełnego zabezpieczenia mostów, wiaduktów, balkonów, schodów, czy też tarasów, która ma za zadanie chronić przed upadkiem z wysokości. Warto stworzyć barierę ochronną w postaci balustrady dla bezpieczeństwa własnego i swoich bliskich, a w szczególności dzieci. Może być murowana, z betonu składać się z drewna, ale najczęściej zbudowana jest z części składających się ze słupków i elementów wypełniających takich jak: szkło, ażur (siatka).

Balustrada 0001
Balustrada 0002
Balustrada 0003
Balustrada 0004

Firma TS Tomasz Stempowski od wielu lat istnieje na rynku i profesjonalnie działa w branży metalowej. Balustrady i poręcze wykonywane są przez naszych profesjonalistów ze stali lakierowanej metodą proszkową. W szerokiej ofercie naszej firmy przedstawiamy cały wachlarz elementów zdobniczych oraz dekoracyjnych do balustrad, bram i innych ogrodzeń, które wykonujemy na życzenie naszych Klientów.

Projektowanie i montaż balustrad schodowych i balkonowych

Przez lata działalności i współpracy z Klientami i Kontrahentami poza zdobytym doświadczeniem i poszerzaniem naszych umiejętności wyrobiliśmy kilka cech, które wyróżniają nas od konkurencyjnych firm. Stale udoskonalamy ofertę poszukując wciąż coraz to nowszych i bardziej innowacyjnych rozwiązań. Cechuje nas uczciwość i rzetelność w wykonywaniu zleceń. A nasi specjaliści angażują się w każde zadanie dbając o potrzeby i bezpieczeństwo naszych Klientów. Balustrady wykonujemy dla Klientów Indywidualnych, ale przede wszystkim skupiamy się na współpracy z przedsiębiorstwami, deweloperami, spółdzielniami mieszkaniowymi, instytucjami i innymi firmami, dla których wykonujemy:

 • Balustrady zewnętrzne
 • Balustrady wewnętrzne
 • Balustrady ze stali nierdzewnej
 • Balustrady balkonowe

Liczne wzory i kolory balustrad wykonywane są na specjalne zamówienia. Wszelkiego rodzaju konstrukcje z metalu czy ze stali jesteśmy w stanie wykonać według indywidualnych projektów. Staramy się, aby nasze realizacje były kompatybilne i współgrały z otoczeniem czy też krajobrazem, w jaki będą wkomponowane.

Możemy zagwarantować, że nasze wyroby ślusarskie są trwałe i zachowują estetyczny wygląd na długie lata bez konieczności stosowania jakichkolwiek zabiegów konserwujących, a główną ich cechą jest wysoka jakość, która wyróżnia nasze produkty spośród innych na rynku. Zajmujemy się kompleksowo projektowaniem oraz wykonaniem balustrad i innych konstrukcji ze stali. Wykonanie naszych produktów z rur, z metalu czy stali nierdzewnej sprawia, że nasze rozwiązania należą do bardzo praktycznych i wytrzymałych. Balustrady wykonywane są z materiałów odpornych na zmienne warunki pogodowe i spełniają właściwie swoją rolę przez wiele lat. Dzięki naszemu doświadczeniu możemy służyć doradztwem i wszelkimi poradami odnoszącymi się do wyboru właściwego materiału i danej konstrukcji.

Usługi ślusarskie z profesjonalnym zapleczem sprzętowym

Cały plan działania dotyczący balustrad, począwszy od projektu po wybór najlepszego rozwiązania do domów, budynków mieszkalnych, klatek schodowych i innych to dla nas żaden problem! Montaż wykonywany jest z najwyższą starannością, gdyż priorytetem i naszym kluczem do sukcesu jest zadowolenie Klientów. Nowoczesne realizacje przy użyciu najlepszych rozwiązań z całą bazą i zapleczem sprzętowym najwyższej klasy czyni naszą firmę TS Stempowski profesjonalną i na najwyższym poziomie! Usługi ślusarskie i montażowe balustrad wykonujemy na terenie Szczecina i okolic.

Chroniąc dany produkt (balustrady, poręcze, barierki) przed korozją malujemy metodą proszkową. Nasze surowce są najwyższej jakości, odznaczają się solidnością, funkcjonalnością, a także prostotą rozwiązania, dzięki któremu mogą pojawić się i być użytkowane w każdym wnętrzu (antresole), a także na zewnątrz (balkony, tarasy). Nasze projekty urozmaicone są o elementy chromoniklowe, co czyni nasze balustrady bardziej nowoczesnymi i estetycznymi. Dowolnie łączymy stal z innymi materiałami, kierując się potrzebami i oczekiwaniami naszych Klientów.

Oferta dotyczy kompleksowego świadczenia usług:
od projektu, poprzez jego realizację, aż po dowóz i montaż gotowych konstrukcji
oraz ich serwis.

 • slusarstwo_przemyslowe

  Ślusarstwo przemysłowe Szczecin

  Ślusarstwo przemysłowe w wykonaniu TS Stempowski to gwarancja solidności i terminowości. Wykonujemy wszelkie konstrukcje stalowe. Zachęcamy do kontaktu!
 • slusartswo_budowlane

  Ślusarstwo budowlane

  Wykonujemy ogrodzenia, schody stalowe, balkony i balustrady, hale, pawilony, wiaty i inne konstrukcje stalowe. Ślusarstwo budowlane Szczecin - oferta dla deweloperów i firm!
 • oferta_dla_sklepow

  Oferta dla sklepów w Szczecinie

  Ślusarstwo stalowe w naszym wykonaniu obejmuje m.in. kosze i stojaki magazynowe, regały, podesty i wózki transportowe. Wszystkie produkty zabezpieczone warstwą antykorozyjną.