Balkony

Projektowanie balkonów na wysokim poziomie

TS Tomasz Stempowski to przedsiębiorstwo produkcyjno–usługowe, które od wielu lat działa profesjonalnie w branży metalowej. Z małej, kilkuosobowej firmy w szybkim czasie powstała ogromna korporacja zatrudniająca wielu specjalistów świadczących w chwili obecnej szeroki zakres usług i wykonującej produkty na skalę rynku ogólnopolskiego i światowego. Dysponujemy specjalistycznym sprzętem i warsztatem narzędziowym niezbędnym do wykonywania powierzonych nam zleceń.

Balkon 0001
Balkon 0002
Balkon 0003
Balkon 0004

Balkony są elementami architektonicznymi budynków, które stanowią perfekcyjne połączenie wnętrza lokalu z zewnętrznym otoczeniem. Spełniają zazwyczaj funkcję użytkową, dekoracyjną i rekreacyjną. Ozdobne wsporniki i balustrady jakie są zastosowane w balkonach wpływają na wzbogacenie formy elewacji podkreślając jego mieszkalny charakter jak i komponują się w całokształt budynku. Balkony składają się przede wszystkim z:

 • Płyty balkonowej
 • Wsporników/ belek stalowych
 • Pełnej lub ażurowej balustrady
 • Drzwi balkonowych

Zapewniając kompleksowe usługi naszym Klientom oferujemy zabezpieczenia korozyjne, solidne malowanie proszkowe, a także perfekcyjne ślusarstwo stalowe na wysokim poziomie! Bogata oferta, na którą składają się takie wyroby jak: balustrady, poręcze, barierki, ogrodzenia, bramy schody i inne przedstawia szeroki zakres usług ślusarskich, które wykonywane są ze szczególną dbałością i dokładnością o każdy element stalowy.

Konstrukcje balkonowe do każdego rodzaju budynku

Konstrukcje balkonowe to realizacje wykonywane przez naszych profesjonalistów na terenie Szczecina i okolic, które prezentują się idealnie i są doskonałym uzupełnieniem zarówno budynków jednorodzinnych jak i wielorodzinnych. W zależności od zlecenia Inwestora nasze realizacje są dokładnie malowane (malowanie proszkowe) lub wykonywane ze stali nierdzewnej najwyższej jakości. Nasza balkony wykonywane są według wcześniej ustalonego projektu i planu.

Wszelkie elementy łączeniowe są solidne i trwałe. Wiemy jak istotne jest mocowanie balkonu, dlatego też konstrukcje powstałe z rąk naszych specjalistów dopasowane są do charakteru danego budynku, a także zależne są od technologii i indywidualnych potrzeb naszych Klientów. Możemy zagwarantować nietuzinkowe i niepowtarzalne wzornictwo, a także bezpieczeństwo oraz niezawodność naszych balkonów ze stali. Prace nasze wykonywane są w oparciu o oczekiwania oraz bezpieczeństwo naszych Zleceniodawców.

Wysoka jakość produktów i zabezpieczenie przed korozją

Wszelkie procedury i wytyczne jakie mają być spełnione przy realizacjach balkonów są spełnianie w stu procentach! Nasze produkty posiadają odpowiednie atesty i są sprowadzane od renomowanych firm z wieloletnim doświadczeniem w ich produkcji. Innowacyjne rozwiązania i nowoczesne metody jakie stosujemy do naszych zadań i prac pozwalają na uniknięcie wielu problemów. A co najważniejsze są w pełni stabilne i bezpieczne! Nasze balkony wykonane z kompozytów najwyższej klasy nie ulegają erozji.

Profesjonalny zakład ślusarski TS Stempowski zajmujący się produkcją i usługami w branży metalowej od wielu lat specjalizuje się w szeroko pojętym ślusarstwie budowlanym i przemysłowym. Do powierzonych nam zadań podchodzimy sumiennie, a oczekiwania i zadowolenie naszych Klientów stawiamy na pierwszym miejscu. Estetyka, nietuzinkowość i wytrzymałość to główne zalety naszych konstrukcji stalowych i metalowych. Dewizą naszej działalności jest szeroki asortyment i konkurencyjne ceny. Tworzymy własne projekty, a także te w oparciu o pomysły naszych Zleceniodawców. Cechuje nas otwartość i elastyczność. Działamy na terenie firmy jak i zajmujemy się wykonaniem oraz montażem na placach budowy, dojeżdżając do Klienta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i skorzystania z naszych usług.

Oferta dotyczy kompleksowego świadczenia usług:
od projektu, poprzez jego realizację, aż po dowóz i montaż gotowych konstrukcji
oraz ich serwis.

 • slusarstwo_przemyslowe

  Ślusarstwo przemysłowe Szczecin

  Ślusarstwo przemysłowe w wykonaniu TS Stempowski to gwarancja solidności i terminowości. Wykonujemy wszelkie konstrukcje stalowe. Zachęcamy do kontaktu!
 • slusartswo_budowlane

  Ślusarstwo budowlane

  Wykonujemy ogrodzenia, schody stalowe, balkony i balustrady, hale, pawilony, wiaty i inne konstrukcje stalowe. Ślusarstwo budowlane Szczecin - oferta dla deweloperów i firm!
 • oferta_dla_sklepow

  Oferta dla sklepów w Szczecinie

  Ślusarstwo stalowe w naszym wykonaniu obejmuje m.in. kosze i stojaki magazynowe, regały, podesty i wózki transportowe. Wszystkie produkty zabezpieczone warstwą antykorozyjną.