Ślusarstwo przemysłowe

Produkcja w oparciu o ślusarstwo przemysłowe w Szczecinie

Zakład ślusarski istniejący już od kilku lat na rynku w woj. zachodniopomorskim przedstawia bogatą ofertę kompleksowych prac dotyczących ślusarstwa przemysłowego na terenie Szczecina i okolic. Ślusarstwo jest naszą pasją, a różnymi sposobami obróbki metalów zajmujemy się już od dłuższego czasu. Często ślusarstwo kojarzone jest z drobnymi pracami takimi jak np. wymiana zamków w drzwiach, jednak w naszej firmie służy ono przede wszystkim do tworzenia mniejszych lub większych konstrukcji stalowych przeznaczonych do budownictwa lub zaliczających się do szeroko pojętego przemysłu. W ofercie naszego zakładu można znaleźć wysokiej jakości produkty przeznaczone do użytku przemysłu spożywczego, energetycznego czy też wydobywczego i usługowego.

Slusarstwo Przemyslowe 0001
Slusarstwo Przemyslowe 0003
Slusarstwo Przemyslowe 0004
Slusarstwo Przemyslowe 0002

Usługi ślusarstwa przemysłowego prowadzone przez naszą firmę skierowane są zarówno do Klientów Indywidualnych jak i podmiotów gospodarczych. Nasze materiały i konstrukcje wykorzystywane w produkcji różnego rodzaju są w pełni bezpieczne. Zajmujemy się spawaniem różnych elementów i podzespołów. Do tych czynności wykorzystujemy najwyższej klasy profesjonalny sprzęt. Zajmujemy się specjalistycznym projektowaniem różnych konstrukcji, detali i elementów ze stali czarnej, nierdzewnej, metalu, a także aluminium. Usługi kierujemy dla dużego grona Klientów, dla rozwiązań przemysłowych, jak i odbiorców indywidualnych. Jednak niezależnie od zlecenia, do każdego podchodzimy z ogromną dbałością i największą precyzją.

Projektowanie i montaż produktów użytkowanych w przemyśle

Nasze produkty, które zastosowanie mają w wielu gałęziach przemysłu charakteryzują się solidnym i estetycznym wykonaniem. Zajmujemy się odpowiednim doborem materiałów i łączymy je z różnymi metalami. W ofercie posiadamy cały wachlarz kutych elementów dekoracyjnych. To co wyróżnia nas na tle innych firm to przede wszystkim:

 • Kompleksowość usług i oferty
 • Wysoka jakość produktów
 • Doradztwo techniczne i wsparcie
 • Terminowość wykonywania zleceń
 • Logistyka
 • Atrakcyjne ceny

Zajmujemy się projektowaniem i produkcją stojaków magazynowych, regałów do sklepów, wózków transportowych i różnych detali do marketów, punktów sklepowych i innych. Wszelkie urządzenia przemysłowe, zbiorniki, akcesoria i przenośniki są przez nas wykonywane i dostarczane naszym Usługobiorcom. Proponujemy specjalistyczną obróbkę mechaniczną metali i innych materiałów, a o najwyższy poziom usług z ślusarstwa przemysłowego dbają nasze niezawodne narzędzia wraz z profesjonalnym sprzętem oraz stałe udoskonalanie technologii produkcyjnej w naszej firmie.

Profesjonalne usługi ślusarskie i serwis na wysokim poziomie

Prace naszej działalności realizowane są i sprawdzone o wysoce skuteczne technologie. Oferujemy projektowanie i wykonawstwo wyrobów ze stali nierdzewnej i  wykorzystywanych w przemyśle spożywczym, a także budowlanym. Staramy się sprostać każdemu, nawet najbardziej trudnemu wyzwaniu. Nie ma dla nas rzeczy i zleceń nie do zrealizowania!

Na dzień dzisiejszy możemy poszczycić się szeroko rozwiniętą produkcją, profesjonalnym sprzętem i fachową kadrą pracowniczą. Cały czas obserwujemy rynek, słuchamy naszych Klientów i staramy się dopasować jak najbardziej do oczekiwań i potrzeb panujących w tej branży. Wprowadzamy coraz to nowsze i bardziej innowacyjne materiały niezbędne do tworzenia i wykonywania zleceń. Malowanie proszkowe wykonywane w naszym zakładzie ślusarskim gwarantuje zabezpieczenie produktów przed korozją. Naszą bogatą ofertę i szeroki wachlarz usług kierujemy do przedsiębiorstw jak i osób fizycznych. Zapraszamy!

Oferta dotyczy kompleksowego świadczenia usług:
od projektu, poprzez jego realizację, aż po dowóz i montaż gotowych konstrukcji
oraz ich serwis.

 • slusarstwo_przemyslowe

  Ślusarstwo przemysłowe Szczecin

  Ślusarstwo przemysłowe w wykonaniu TS Stempowski to gwarancja solidności i terminowości. Wykonujemy wszelkie konstrukcje stalowe. Zachęcamy do kontaktu!
 • slusartswo_budowlane

  Ślusarstwo budowlane

  Wykonujemy ogrodzenia, schody stalowe, balkony i balustrady, hale, pawilony, wiaty i inne konstrukcje stalowe. Ślusarstwo budowlane Szczecin - oferta dla deweloperów i firm!
 • oferta_dla_sklepow

  Oferta dla sklepów w Szczecinie

  Ślusarstwo stalowe w naszym wykonaniu obejmuje m.in. kosze i stojaki magazynowe, regały, podesty i wózki transportowe. Wszystkie produkty zabezpieczone warstwą antykorozyjną.