Ślusarstwo budowlane

Nowoczesne ślusarstwo budowlane w Szczecinie

TS Stempowski nieprzerwanie od kilku lat dostarcza Klientom Indywidualnym jak i wszelkiego rodzaju Inwestorom i Zleceniodawcom instytucjonalnym usługi ślusarskie dotyczące budownictwa i architektury wykorzystując w swojej branży materiały takie jak: stal nierdzewna, metal, szkło, drewno, aluminium i inne. Profesjonalna produkcja elementów stalowych wykonywana jest w naszym przedsiębiorstwie produkcyjno-usługowym z najwyższą dbałością o szczegóły.

Slusarstwo Budowlane 0001
Slusarstwo Budowlane 0002
Slusarstwo Budowlane 0003
Slusarstwo Budowlane 0004

Dzięki wieloletniej praktyce i sporym doświadczeniu nie boimy się podjąć nawet najtrudniejszych zleceń. Zawsze staramy się sprostać wszelkim oczekiwaniom i wymaganiom, dbając o to, aby nasze realizacje wykonane były ze starannością i najwyższą jakością. Chętnie podejmujemy się większych zleceń na wielką skalę.  W takich sytuacjach naszymi odbiorcami stają się instytucje, deweloperzy, spółdzielnie mieszkaniowe i inne. Kompleksowe ślusarstwo budowlane w naszym wykonaniu to konstrukcje metalowe lub ze stali czarnej tworzone na podstawie własnych projektów lub według pomysłów i koncepcji naszych Klientów. Jesteśmy elastyczni i otwarci na wszelkie sugestie ze strony Usługobiorców. Dopasowujemy się do potrzeb.

Kompleksowe usługi - ślusarstwo budowlane

Profil naszego przedsiębiorstwa TS Stempowski funkcjonuje na rynku szczecińskim już kilka lat, obejmuje on różnorodną realizację konstrukcji stalowych, a także metali takich jak aluminium i stal nierdzewna. Wykonujemy profesjonalne usługi dotyczące ślusarstwa budowlanego w Szczecinie:

 • Balkony
 • Poręcze/Barierki
 • Balustrady
 • Ogrodzenia
 • Bramy
 • Schody
 • Zadaszenia
 • Konstrukcje stalowe

Z upływem lat zmienia się podejście, a także technologia. W naszym zakładzie ślusarskim wykorzystujemy najnowsze techniki i metody w oparciu o ślusarstwo budowlane. Konstrukcje wykonywane przez naszych fachowców cechują się solidnością, i trwałością. Prezentują się estetycznie i pięknie komponują współgrając z otoczeniem, a także budynkiem i jego elewacją. Współpracujemy z wieloma firmami, a nasza oferta kierowana jest do Usługobiorców z całego kraju. Wykonujemy między innymi furtki, ogrodzenia i bramy kute, które są wyjątkowe i niepowtarzalne. Spośród tysięcy produktów stworzonych w naszym zakładzie ślusarskim każdy znajdzie produkt spełniający jego oczekiwania.

Wysoka odporność wyrobów na czynniki zewnętrzne

Produkty, które wykonywane są w naszej firmie stają się niezwykłą ozdobą domów, budynków mieszkalnych, osiedli i mieszkań. Cechują się także nietuzinkowością i funkcjonalnością. Nie stwarzają poczucia zagrożenia, a konstrukcje realizowane od samego projektu są solidne i trwale, co czyni je bezpiecznymi. Dbając o walory wizualne często łączymy różne materiały oferując naszym Zleceniodawcom produkt spełniający ich oczekiwania. W ramach usług ślusarsko - budowlanych mamy do zaoferowania w naszym katalogu szeroki asortyment produktów i wiele modeli do wyboru.

Realizację wykonujemy na podstawie rysunku, projektu poddając je statyce i wykonaniu. Zajmujemy się fachowym montażem, także na terenie wyznaczonym przez Usługobiorcę. Zamówienia przyjmujemy i w jak najszybszym czasie je realizujemy! Gwarantujemy wykonanie usług zgodnie z zaplanowanym terminem. Zabezpieczamy nasze konstrukcje stalowe przed korozją poddając je wieloetapowemu procesowi takiemu jak: malowanie proszkowe.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych ślusarstwem budowlanym do naszego zakładu TS Stempowski w Szczecinie. Kompleksowa oferta przeznaczona jest dla obiektów mieszkalnych, produkcyjnych i handlowych i składa się z szeregu nietypowych rozwiązań oraz ogromnego wzornictwa produktów do wyboru!

Oferta dotyczy kompleksowego świadczenia usług:
od projektu, poprzez jego realizację, aż po dowóz i montaż gotowych konstrukcji
oraz ich serwis.

 • slusarstwo_przemyslowe

  Ślusarstwo przemysłowe Szczecin

  Ślusarstwo przemysłowe w wykonaniu TS Stempowski to gwarancja solidności i terminowości. Wykonujemy wszelkie konstrukcje stalowe. Zachęcamy do kontaktu!
 • slusartswo_budowlane

  Ślusarstwo budowlane

  Wykonujemy ogrodzenia, schody stalowe, balkony i balustrady, hale, pawilony, wiaty i inne konstrukcje stalowe. Ślusarstwo budowlane Szczecin - oferta dla deweloperów i firm!
 • oferta_dla_sklepow

  Oferta dla sklepów w Szczecinie

  Ślusarstwo stalowe w naszym wykonaniu obejmuje m.in. kosze i stojaki magazynowe, regały, podesty i wózki transportowe. Wszystkie produkty zabezpieczone warstwą antykorozyjną.