Piaskowanie

Specjalistyczne czyszczenie – piaskowanie w Szczecinie

Piaskowanie jest to proces, który polega na czyszczeniu strumieniem sprężonego powietrza z dodatkiem twardych cząsteczek. Jest to jedyna skuteczna metoda, która precyzyjnie i dokładnie czyści elementy o trudnej i skomplikowanej powierzchni. Po piaskowaniu dana powierzchnia jest precyzyjnie oczyszczona w różnego rodzaju wgłębieniach i miejscach trudno dostępnych.

Piaskowanie 0001
Piaskowanie 0002
Piaskowanie 0003
Piaskowanie 0004

Firma TS Stempowski oferuje profesjonalne piaskowanie w Szczecinie. Dzięki tej metodzie możemy czyścić daną powierzchnię z lakierów, farb i rdzy. Proces ten służy także do kompleksowego czyszczenia powierzchni nadającej się do malowania, gdyż wygładzenie elementów poprzez strumień sprężonego powietrza spowoduje gładkość powierzchni i jej czystość we wszelkich zakrzywieniach. Wszystko odbywa się profesjonalnie przy użyciu specjalistycznego sprzętu, a odpowiedniej jakości ścierniwo, które jest odpowiednio dobierane przez naszych fachowców i jest najlepszej jakości.

Piaskowanie nawet najbardziej nietypowych powierzchni

W ramach profesjonalnych usług naszej firmy TS Stempowski zajmujemy się oczyszczaniem powierzchni bez względu na jej rozmiar, stan zanieczyszczenia, a także rodzaj danej powierzchni. Rozbudowane i na wysokim poziomie zaplecze sprzętowo - techniczne jakie posiadamy umożliwia nam pracę i precyzyjną obróbkę nawet najdrobniejszych detali, jak również elementów, które są nieograniczone gabarytowo. TS Stempowski wykonuje piaskowanie takich rzeczy jak:

 • Konstrukcje stalowe i aluminiowe
 • Felgi stalowe i aluminiowe
 • Ramy motocyklowe i rowerowe
 • Karoserie samochodowe
 • Samochody i naczepy
 • Bramy, ogrodzenia i balustrady
 • Elewacje z kamienia, cegły, betonu, tynku
 • Pomniki, rzeźby, nagrobki
 • Czyszczenie drewna
 • Oczyszczanie budynków i wnętrz po pożarach
 • Renowacje antyków
 • Konstrukcje mostów i wiaduktów

Nasi profesjonaliści pracujący od lat w naszej firmie posiadają odpowiednią wiedzę i kwalifikacje, które umożliwiają prawidłowe czyszczenie elementów i powierzchni. Po przeprowadzonym procesie piaskowania zajmujemy się zabezpieczaniem oczyszczonych powierzchni przed szkodliwym działaniem powietrza. Wszędzie tam, gdzie tylko zaistnieje potrzeba usunięcia starej powłoki czy też śladów korozji na danym przedmiocie pojawia się potrzeba dokładnego piaskowania. Metoda ta jest bardziej skuteczna od szlifowania, a powierzchnia po piaskowaniu jest równiejsza i uzyskuje szorstkość niezbędną i wymaganą do malowania.

Profesjonalny sprzęt i najlepszej jakości materiały

Do piaskowania mogą być użyte rozdrobnione materiały takie jak: szlaka miedziowa, szkło, metal, żużel, granat, śrut, a nawet rośliny (zmielone kawałki skorupy orzecha kokosowego), co pozwala na uzyskanie idealnego efekty obrabianej powierzchni. TS Stempowski wykonuje prace na terenie Szczecina i pobliskich miejscowości. Zapewniamy szybkość wykonywania zleceń, a także usługi na wysokim poziomie. Indywidualne podejście do każdego zadania, dokładność i rzetelność w wykonywaniu realizacji to coś co wyróżnia naszą firmę na tle innych.

Zlecając naszej fachowej ekipie piaskowanie mają Państwo pewność, że usługa ta będzie wykonana profesjonalnie i w określonym terminie. Nasze produkty i usługi kierowane są do firm z branży motoryzacyjnej, budowlanej, szkutniczej, a także do szeroko pojętego przemysłu ciężkiego. Zapraszamy Klientów Indywidualnych jak i różnego rodzaju Instytucje, i podmioty gospodarcze. Zachęcamy do skorzystania z naszej bogatej oferty, którą poszerzamy z każdym rokiem o coraz to nowsze produkty, czego efektem jest szeroka gama wyrobów spełniających oczekiwania naszych Klientów!

Oferta dotyczy kompleksowego świadczenia usług:
od projektu, poprzez jego realizację, aż po dowóz i montaż gotowych konstrukcji
oraz ich serwis.

 • slusarstwo_przemyslowe

  Ślusarstwo przemysłowe Szczecin

  Ślusarstwo przemysłowe w wykonaniu TS Stempowski to gwarancja solidności i terminowości. Wykonujemy wszelkie konstrukcje stalowe. Zachęcamy do kontaktu!
 • slusartswo_budowlane

  Ślusarstwo budowlane

  Wykonujemy ogrodzenia, schody stalowe, balkony i balustrady, hale, pawilony, wiaty i inne konstrukcje stalowe. Ślusarstwo budowlane Szczecin - oferta dla deweloperów i firm!
 • oferta_dla_sklepow

  Oferta dla sklepów w Szczecinie

  Ślusarstwo stalowe w naszym wykonaniu obejmuje m.in. kosze i stojaki magazynowe, regały, podesty i wózki transportowe. Wszystkie produkty zabezpieczone warstwą antykorozyjną.