Obróbka mechaniczna

Wysokiej jakości obróbka mechaniczna w Szczecinie

Skrawanie innymi słowy mechaniczna obróbka metali jest to proces technologiczny polegający na zmianie kształtów i wymiarów różnych metali oraz tworzyw. W naszym zakładzie TS Stempowski obszar ten wykonywany jest z najwyższą dbałością i precyzją, dzięki zastosowaniu najlepszego sprzętu i nowoczesnych rozwiązań. Nawet najdrobniejsze zlecenia są dla naszej działalności priorytetem i celem, który osiągamy z efektem zgodnym z zadowoleniem i oczekiwaniem naszego Klienta. Najbardziej wyszukane zamówienia motywują nas do działania i osiągania pozytywnych rezultatów. Dopasowujemy ofertę do potrzeb Zleceniodawców.

Obrobka Mechaniczna 0001
Obrobka Mechaniczna 0002
Obrobka Mechaniczna 0003
Obrobka Mechaniczna 0004

Różnorodne usługi w zakresie obróbki mechanicznej metalu jesteśmy w stanie wykonać w sposób profesjonalny i fachowy. Wykonując skrawanie, szlifowanie, frezowanie i inne usługi ślusarskie w naszej firmie możemy zagwarantować Klientom doskonale rezultaty pod postacią różnorodnych profili i kształtów. Stopniowe usuwanie i pozbywanie się fragmentów obrabianego materiału powoduje tworzenie jakiegoś określonego, pożądanego i zamierzonego kształtu. Zastosowanie technologii komputerowej pozwala nam na osiągnięcie imponujących działań oraz przyczynia się do jak najmniejszej liczby odpadów, które podczas tego procesu stają się wiórami. Naszymi Usługobiorcami i Klientami mogą być różnego rodzaju przedsiębiorstwa zajmujące się różnymi branżami między innymi budownictwem, przemysłem handlowym, usługowym i innymi.

Niezawodny sprzęt do obróbki mechanicznej metali

Zlecenia wykonujemy na terenie całej Polski i Europy. Staramy się, aby materiał, z którego wykonywane są nasze wyroby był najlepszej jakości, więc dokładnie go sprawdzamy i testujemy. Każdy nasz Klient może spodziewać się terminowych realizacji na najwyższym poziomie, gdyż sprzęt, którego stosujemy do obróbki mechanicznej i innych prac jest pełen nowoczesności i klasy. Nasze produkty wytwarzane są zgodnie z wymaganiami zawartymi w dokumentacji technicznej. Dążymy do udoskonalania naszych wyrobów wprowadzając coraz to nowsze i bardziej innowacyjne technologie. Współpraca z nami gwarantuje krótkie terminy realizacji zamówień, doradztwo techniczne i fachową pomoc, obszerną wiedzę na bazie doświadczenia oraz komfortową realizację zleceń. Zajmujemy się obróbką takich materiałów jak:

 • Stal nierdzewna
 • Stal węglowa
 • Stal kwasoodporna
 • Aluminium
 • Tworzywa sztuczne
 • Miedź

Właściwe i precyzyjne skrawanie metali (obróbka CNC) doskonale sprawdza się w przypadkach, gdy wykonawstwo najdrobniejszych elementów, trzeba dokładnie dopracować, aby mogło to zapewnić jak największą satysfakcję naszym Klientom. Potrafimy sprostać każdemu zadaniu i nowatorskim zapotrzebowaniom. Możemy stworzyć takie elementy, które będą miały dowolną formę, wymiar i gładkość powierzchni.

Obróbka metali żelaznych i tworzyw - wysoki poziom usług

Na rynku szczecińskim działamy już od kilku lat. Nasza hala produkcyjna wyposażona w specjalistyczny sprzęt i maszyny przeznaczona jest do przeprowadzania kompleksowych usług i kompletnego procesu technologicznego. Doświadczenie w zakresie obróbki metali z każdym rokiem umacnia naszą pozycję na rynku. TS Stempowski to firma wciąż rozwijająca się i dążąca do jak najlepszego wykonywania realizacji. Bazując na dotychczasowej pracy i wiedzy osiągamy pożądane efekty, a motywacją naszą jest stuprocentowe zadowolenie naszych Klientów.

Obróbka mechaniczna różnego rodzaju metali kwasoodpornych, żelaznych, aluminium i stali wykonywana jest w naszej firmie TS Stempowski z ogromnym zaangażowaniem. Łączenie, przetapianie, skrawanie różnych stalowych elementów i podzespołów odbywa się zgodnie z planem, projektem czy też dokumentacją techniczną dostarczonej przez naszych Usługobiorców. Zlecenia wykonujemy, także na podstawie autorskich projektów, sporządzanych przez naszych specjalistów. Zapraszamy do siedziby naszej firmy! Wysoka jakość usług ślusarskich w Szczecinie i okolicznych miejscowościach! Profesjonalna obsługa Klientów hurtowych i detalicznych!

Oferta dotyczy kompleksowego świadczenia usług:
od projektu, poprzez jego realizację, aż po dowóz i montaż gotowych konstrukcji
oraz ich serwis.

 • slusarstwo_przemyslowe

  Ślusarstwo przemysłowe Szczecin

  Ślusarstwo przemysłowe w wykonaniu TS Stempowski to gwarancja solidności i terminowości. Wykonujemy wszelkie konstrukcje stalowe. Zachęcamy do kontaktu!
 • slusartswo_budowlane

  Ślusarstwo budowlane

  Wykonujemy ogrodzenia, schody stalowe, balkony i balustrady, hale, pawilony, wiaty i inne konstrukcje stalowe. Ślusarstwo budowlane Szczecin - oferta dla deweloperów i firm!
 • oferta_dla_sklepow

  Oferta dla sklepów w Szczecinie

  Ślusarstwo stalowe w naszym wykonaniu obejmuje m.in. kosze i stojaki magazynowe, regały, podesty i wózki transportowe. Wszystkie produkty zabezpieczone warstwą antykorozyjną.