Malowanie proszkowe

Pełna gama kolorów - malowanie proszkowe w Szczecinie

Metodą, którą wykorzystuje się w lakiernictwie polegającą na nałożeniu farby proszkowej na metalową powierzchnię przewodzącą nazywa się malowaniem proszkowym. Proces ten możliwy jest przede wszystkim na elementach wykonanych z aluminium, mosiądzu, żeliwie i stali. Firma TS Stempowski posiadając wieloletnie doświadczenie w malowaniu proszkowym poddaje odpowiednim procesom technologicznym różnego rodzaju elementy stalowe, które wymagają profesjonalnego malowania proszkowego.

Malowanie Proszkowe 0001
Malowanie Proszkowe 0002
Malowanie Proszkowe 0003
Malowanie Proszkowe 0004

Kładąc duży nacisk na powierzchnię, którą starannie i z ogromną dokładnością przygotowujemy, aby uzyskać jak najlepsze podłoże przeznaczone do malowania proszkowego stwarzamy tym samym pożądany efekt oraz stuprocentowe zadowolenie naszych Klientów. Usługę malowania proszkowego kierujemy do szerokiego grona odbiorców z różnych branż. Metoda ta jest świetną alternatywą dla malowania farbami rozpuszczalnikowymi. Zdecydowanie jest bardziej przyjazna środowisku. Malowanie proszkowe w TS Stempowski to gwarancja jednorodnego pokrycia i szybkiej oraz trwałej zmiany koloru.

Malowanie proszkowe konstrukcji stalowych i detali metalowych

Największą zaletą malowania proszkowego jest odporność metalu na korozję i lepsza ochrona przed wszelkimi uszkodzeniami chemicznymi, mechanicznymi i atmosferycznymi. Nie występuje także negatywne działanie na środowisko naturalne, co jest rzeczą istotną z punktu widzenia ekologii. Dzięki możliwości stosowania zamkniętych układów wentylacji występują znaczne oszczędności energetyczne, co jest kolejnym atutem tego procesu. Najczęściej malowaniu proszkowemu w naszej firmie TS Stempowski poddaje się:

 • Elementy elewacji
 • Bramy i balustrady
 • Regały sklepowe, warsztatowe
 • Metalowe meble ogrodowe i biurowe
 • Stolarkę aluminiową drzwiową i okienną
 • Oprawy oświetleniowe
 • Obudowy do sprzętu elektrotechnicznego
 • Urządzenia przemysłowe
 • Grzejniki, maszyny
 • Części samochodowe
 • Części i obudowy maszyn rolniczych
 • Szyldy reklamowe i inne konstrukcje
 • Piece i obudowy pieców
 • Sprzęt AGD

Korzystając z najnowocześniejszego sprzętu umożliwiającego perfekcyjne wykonywanie usług oferujemy naszym Klientom najwyższą jakość oraz szybką realizację zleceń. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala na prace oparte na technologii najwyższej generacji. Posiadamy własne zaplecze warsztatowe wraz z parkiem maszynowym. Służymy doradztwem, wiedzą i pomocą obsługując Klientów z pobliskich okolic Szczecina.  Chętnie doradzimy i dobierzemy stosowny kolor ze standardowej palety RAL. Poza barwą, farby tworzą różne rodzaje powierzchni i występują w różnym stopniu połysku (mat, satyna, połysk). W naszej firmie dostępna jest szeroka gama farb między innymi farby epoksydowe Realizujemy zlecenia partnerów krajowych z całej Polski oraz kontrahentów z zagranicy.

Zastosowanie malowania proszkowego w wielu branżach

Kompleksowe usługi ślusarskie od wykonywania różnego rodzaju konstrukcji metalowych i stalowych po piaskowanie i malowanie proszkowe prezentują się w naszym zakładzie na bardzo wysokim poziomie. Malujemy proszkowo wykorzystując najlepsze systemy, metody i techniki. Bogata oferta usług produkcyjno-logistycznych przeznaczona jest zarówno dla Klientów Indywidualnych jak i podmiotów gospodarczych. Szerokie grono odbiorców, do których kierujemy nasze usługi należy do wielu branż reklamowych i przemysłowych.

Malowanie proszkowe stosowane jest w malarniach usługowych. Wykorzystuje się w produkcji wieloseryjnej przedmiotów codziennego użytku takich jak: sprzęt AGD, samochody, meble i inne. Dzięki tej metodzie można także malować ceramikę, niewielkie części np. samochodowe czy też ozdobne elementy rowerów. Nabyta wiedza i doświadczenie naszych pracowników przekładają się w dużej mierze na jakość wykonywanych usług przez przedsiębiorstwo TS Stempowski. Piec, jaki posiadamy umożliwia malowanie dużych gabarytów, a kabina do napylania farby proszkowej jest szczelna, bezpieczna i nowoczesna. Sprawność oraz efektywne realizacje naszych wykwalifikowanych pracowników stawia naszą firmę na czele konkurencji. Serdecznie zapraszamy do skorzystania naszych usług.

Oferta dotyczy kompleksowego świadczenia usług:
od projektu, poprzez jego realizację, aż po dowóz i montaż gotowych konstrukcji
oraz ich serwis.

 • slusarstwo_przemyslowe

  Ślusarstwo przemysłowe Szczecin

  Ślusarstwo przemysłowe w wykonaniu TS Stempowski to gwarancja solidności i terminowości. Wykonujemy wszelkie konstrukcje stalowe. Zachęcamy do kontaktu!
 • slusartswo_budowlane

  Ślusarstwo budowlane

  Wykonujemy ogrodzenia, schody stalowe, balkony i balustrady, hale, pawilony, wiaty i inne konstrukcje stalowe. Ślusarstwo budowlane Szczecin - oferta dla deweloperów i firm!
 • oferta_dla_sklepow

  Oferta dla sklepów w Szczecinie

  Ślusarstwo stalowe w naszym wykonaniu obejmuje m.in. kosze i stojaki magazynowe, regały, podesty i wózki transportowe. Wszystkie produkty zabezpieczone warstwą antykorozyjną.