Wózki transportowe

Wysoka jakość wózków transportowych w Szczecinie

Wózki transportowe stanowią grupę produkcyjną wykonywaną na terenie naszej firmy TS Stempowski. Przeznaczone są do transportu worków, urządzeń, paczek, skrzynek i innych rzeczy użytkowanych we wszelkiego rodzaju magazynach, hurtowniach, sklepach czy zakładach produkcyjnych. Niezależnie od ich przeznaczenia i rodzaju wózki charakteryzują się solidną konstrukcją stalową i odpornością na wszelkiego rodzaju uszkodzenia. Wiele jest wyrobów, które wymagają specjalistycznych urządzeń do przetransportowania ich na inne miejsce. W takiej sytuacji najlepszym rozwiązaniem są właśnie wózki transportowe.

Wozki Transportowe 0001
Wozki Transportowe 0002
Wozki Transportowe 0003
Wozki Transportowe 0004

Oferta naszego przedsiębiorstwa produkcyjno – usługowego, które prężnie działa w branży metalowej już od kilku lat na rynku szczecińskim obejmuje wózki transportowe o indywidualnym charakterze, gdzie o ich parametrach i przeznaczeniu decyduje nasz Zleceniodawca. Starając się dopasować do oczekiwań naszych Klientów wychodzimy im naprzeciw z bogatą ofertą naszych produktów, które mogą być idealnym dopełnieniem np. linii montażowych czy też produkcyjnych.

Zastosowanie wózków transportowych w różnych branżach

Charakterystycznym elementem naszych wózków transportowych ze stali jest zapewnienie im wysokiej jakości podzespołów, co daje możliwość zastosowania ich zarówno w przemyśle spożywczym, jak i handlowym oraz rolniczym. W naszej firmie Stempowski produkujemy:

 • Wózki schodowe
 • Wózki platformowe
 • Wózki taczkowe
 • Wózki dwukołowe
 • Wózki czterokołowe
 • Wózki gospodarcze

Poza wysoką jakością nasze wyroby wyróżniają się kolorystyką, wymiarami i funkcjonalnością. Posiadają zwartą, metalową konstrukcję, są solidnie wykonane i bezpieczne w użytkowaniu. Produkowane z najlepszych gatunkowo materiałów cechują się estetyką. Wybór w naszym asortymencie jest tak duży, że gwarantujemy, iż każdy Klient znajdzie odpowiedni wózek do transportu ręcznego dopasowany do swoich potrzeb i oczekiwań.

Ogromny wybór produktów – dopasowanie do potrzeb Klientów

Wózki transportowe  powodują duże ułatwienie pracy w magazynach czy dużych sklepach, w których często istnieje potrzeba przewożenia produktów czy towarów z zaplecza magazynowego na sklep czy na odwrót. Materiały wykorzystywane przez nas do produkcji wózków są najwyższej jakości. Zapewniamy rzetelną i fachową obsługę, zaczynając od pomysłu, koncepcji i projektu, a kończąc na realizacji. Wszelkie wykonane przez naszą wykwalifikowaną kadrę pracowniczą produkty montujemy z dokładnością i precyzją. Wszystkie nasze wózki objęte są atestami i spełniają obowiązujące normy bezpieczeństwa.

Wózki platformowe, osiatkowane, ramowe i inne wykonywane są zgodnie z zamówieniem. Wszystkie nasze wyroby na życzenie Klientów poddane są obróbce metalem, lub procesowi malowania proszkowego. W Palecie RAL jest mnóstwo kolorów do wyboru. Służymy doradztwem i pomocą w każdym aspekcie. Do każdego odbiorcy podchodzimy indywidualnie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą zróżnicowaną ofertą, w które przoduje atrakcyjne wzornictwo i oryginalność. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług ślusarskich. Gwarantujemy elastyczność i otwartość na wszelkie sugestie z Państwa strony.

Oferta dotyczy kompleksowego świadczenia usług:
od projektu, poprzez jego realizację, aż po dowóz i montaż gotowych konstrukcji
oraz ich serwis.

 • slusarstwo_przemyslowe

  Ślusarstwo przemysłowe Szczecin

  Ślusarstwo przemysłowe w wykonaniu TS Stempowski to gwarancja solidności i terminowości. Wykonujemy wszelkie konstrukcje stalowe. Zachęcamy do kontaktu!
 • slusartswo_budowlane

  Ślusarstwo budowlane

  Wykonujemy ogrodzenia, schody stalowe, balkony i balustrady, hale, pawilony, wiaty i inne konstrukcje stalowe. Ślusarstwo budowlane Szczecin - oferta dla deweloperów i firm!
 • oferta_dla_sklepow

  Oferta dla sklepów w Szczecinie

  Ślusarstwo stalowe w naszym wykonaniu obejmuje m.in. kosze i stojaki magazynowe, regały, podesty i wózki transportowe. Wszystkie produkty zabezpieczone warstwą antykorozyjną.