Stojaki magazynowe

Produkcja stojaków magazynowych w Szczecinie i okolicach

TS Stempowski oferuje produkty najwyższej jakości, które posiadają wiele walorów użytkowych, a zastosowanie ich potwierdzone jest w wielu magazynach, sklepach, marketach i innych lokalach usługowo – handlowych. Nasze wyroby ślusarskie między innymi stojaki magazynowe charakteryzują się trwałością i solidną konstrukcją stalową. Przeznaczone do magazynowania lub składowania towarów na magazynach odgrywają istotną rolę i są niezbędnym elementem stalowym, czy też metalowym we wszelkiego rodzaju halach magazynowych czy sklepach. Urządzenia te zazwyczaj są przeznaczone do porządkowania towarów i innych rzeczy poprzez układanie ich, zawieszanie bądź opieranie.

Stojaki Magazynowe 0001
Stojaki Magazynowe 0004
Stojaki Magazynowe 0002
Stojaki Magazynowe 0003

W ramach produkcji seryjnej i hurtowej wykonujemy wszelkiego rodzaju odporne konstrukcje stalowe spełniające określone normy pod względem zasad użytkowania i bezpieczeństwa. Nasza firma Stempowski oferuje szeroką gamę wyrobów niezbędnych w zakładach produkcyjnych, domach, ogrodach i sklepach. Wykonujemy, także zlecenia na indywidualne życzenie Klientów wytwarzając unikatowe  produkty zgodnie z projektami czy wytycznymi naszych Zleceniodawców. Dopasowujemy się do potrzeb naszych Usługobiorców, spełniając ich oczekiwania. Specjalizujemy się w niedrogich i skutecznych rozwiązaniach, które pozwalają na doskonałe zagospodarowanie przestrzeni i są świetną propozycją dla zakładów przemysłowych, produkcyjnych i usługowych.

Wyjątkowe modele stojaków magazynowych w ofercie firmy

Nasze produkty tj. stojaki magazynowe są nie tylko funkcjonalne, ale pozwalają na uporządkowanie i trzymanie asortymentu w pewnej logicznej całości i w jednym miejscu. Wytrzymała i stabilna konstrukcja jest zdolna zorganizować i pomieścić naprawdę wiele istotnych rzeczy. W ofercie firmy mamy produkty na każdą kieszeń przy zachowaniu najwyższych standardów wykonania. Elementy konstrukcyjne, które są dostępne w naszej firmie to:

 • Stojaki specjalizowane
 • Stojaki słupkowe
 • Stojaki pryzmowe
 • Stojaki szczelinowe
 • Stojaki gniazdowe

Do zaoferowania mamy także różne wieszaki, regały, wózki transportowe, kosze magazynowe i meble stalowe do magazynów, szatni, sklepów i innych. Nasze konstrukcje są wytrzymałe i nadają się do przechowywanie ciężkich przedmiotów. Cechuje ich uniwersalizm i minimalizm. Jeśli więc poszukują Państwo prostych rozwiązań, a zarazem nowoczesnych stojaków magazynowych zapraszamy do kontaktu z naszą firmą funkcjonującą na terenie Szczecina i okolic.

Bogate zaplecze sprzętowe i terminowe wykonywanie zleceń

Oferowane przez nas produkty (m.in. stojaki magazynowe) są efektem wieloletniego doświadczenia i praktyki, a także naszego zaangażowania w pracę. Zastosowane w niej technologie i sprzęt pozwoliły naszej kadrze pracowniczej na udoskonalenie jakości oferowanych wyrobów, estetyki wykonania i ich wzornictwa. Naszą mocną stroną jest szybka realizacja nietuzinkowych rozwiązań, a wiele naszych wyrobów uzyskało uznanie Klientów, co jest naszą motywacją do dalszego działania i poszerzania naszego asortymentu produktów.

Naszą obszerną ofertą kierujemy nie tylko do Klientów Indywidualnych, ale przede wszystkim zajmujemy się produkcją i serwisowaniem dla przedsiębiorstw, instytucji, różnego rodzaju inwestycji. Działamy kompleksowo i hurtowo! Zdajemy sobie sprawę z tego czym jest dokładność, sumienność i właściwy dobór odpowiednich materiałów. Swój sukces chcemy opierać na zadowoleniu i satysfakcji naszych Zleceniodawców, dlatego też do realizacji projektów, ich wykonania, montażu i serwisu podchodzimy ze szczególną dbałością. Aby nasze wyroby wyróżniały się także bezpieczeństwem i estetyką poddajemy je także malowaniu proszkowym (pełna gama palety kolorów RAL). Nasze kontakty handlowe są na wysokim poziomie, a wszelkiego rodzaju akcesoria do naszych produktów uzyskiwane są od renomowanych firm. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty naszych usług ślusarskich.

Oferta dotyczy kompleksowego świadczenia usług:
od projektu, poprzez jego realizację, aż po dowóz i montaż gotowych konstrukcji
oraz ich serwis.

 • slusarstwo_przemyslowe

  Ślusarstwo przemysłowe Szczecin

  Ślusarstwo przemysłowe w wykonaniu TS Stempowski to gwarancja solidności i terminowości. Wykonujemy wszelkie konstrukcje stalowe. Zachęcamy do kontaktu!
 • slusartswo_budowlane

  Ślusarstwo budowlane

  Wykonujemy ogrodzenia, schody stalowe, balkony i balustrady, hale, pawilony, wiaty i inne konstrukcje stalowe. Ślusarstwo budowlane Szczecin - oferta dla deweloperów i firm!
 • oferta_dla_sklepow

  Oferta dla sklepów w Szczecinie

  Ślusarstwo stalowe w naszym wykonaniu obejmuje m.in. kosze i stojaki magazynowe, regały, podesty i wózki transportowe. Wszystkie produkty zabezpieczone warstwą antykorozyjną.