Regały

Projekty nowoczesnych regałów do sklepów

Regały są zazwyczaj nieskomplikowanym (prostym) rozwiązaniem, które pozwala na zagospodarowanie w znakomity sposób przestrzeni zarówno w punktach sklepowych jak i większych supermarketach i hipermarketach. Właściwą rolę odgrywają także w magazynach, warsztatach, bibliotece czy też w piwnicach. Są podporą dla całej idei magazynowania i porządkowania towaru, produktów, a dzięki takiemu piętrowemu odkładaniu i składowaniu można w bezpieczny sposób przechowywać palety, kartony i inne potrzebne pojemniki. Jednym słowem regały pomagają w sprawnym zarządzaniu (magazynem, sklepem) i mają bezpośredni wpływ na efektywność danej firmy.

Regal 0001
Regal 0002
Regal 0003
Regal 0004

Nasza firma TS Stempowski poza produkcją balkonów, schodów, balustrad (ślusarstwo budowlane), licznymi projektami, montażami i serwisowaniem zajmuje się szeroko pojętą ślusarką przemysłową. Kompleksowe wyposażenie sklepów, marketów, czy biur w regały to nasza specjalizacja. Oferta różnych typów regałów wraz z innymi akcesoriami magazynowymi dostępna jest dzięki naszej wykwalifikowanej kadrze i profesjonalnemu zapleczu sprzętowemu.

Dopasowanie regałów do potrzeb i oczekiwań Klientów

Odpowiedni wybór półek i regałów pozwala na spore zaoszczędzenie czasu, a także problemów i finansów. W naszej ofercie sklepowej jest wiele zaprojektowanych i wykonanych regałów o różnych parametrach technicznych, wytrzymałościowych i zaawansowanych technologicznie. Półki w regalach wykonujemy z blachy stalowej lub innego rodzaju płyty, Łączymy stal z innymi materiałami, które są sprowadzane od najlepszych producentów. Produkty tworzymy od podstaw. Zajmujemy się także ich obróbką i montażem. Zapewniamy serwis i kontrolę na wysokim poziomie. Typy regałów wykonywanych w naszej firmie TS Stempowski:

 • Zaczepowe (do magazynów i sklepów)
 • Wspornikowe
 • Metalowe lekkie
 • Metalowe ciężkie
 • Ze stali kwasoodpornej
 • Przejezdne
 • Specjalizowane
 • Stałe

Na życzenie naszej Klienteli tworzymy regały o nietypowych wymiarach. Realizujemy własne projekty o dowolnym stopniu skomplikowania i trudności. Jednak wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Zleceniodawców wykonujemy, także projekty dostarczone do naszego biura. Jesteśmy gotowi na realizację wszelkich pomysłów. Posiadamy szeroki zakres działania począwszy od zakupu stali, obróbki, zabezpieczenia antykorozyjnego lub malowania proszkowego, skończywszy na montażu i serwisowaniu naszych produktów.

Regały i półki wysokiej jakości – produkcja, montaż, serwis

Doświadczenie nabyte podczas naszych wieloletnich prac, a także dzięki wyrobom najwyższej jakości pozwala nam na zdobycie zaufania ogromnej rzeszy Klientów. Poza obszerną ilością produktów stalowych i metalowych jakie oferuje nasza działalność, świadczymy także szeroką gamę usług z zakresu ślusarstwa przemysłowego i budowlanego. Nasze regały występujące w różnych rodzajach i zmiennych parametrach, nadają się do wielu miejsc użytkowych, lokalów usługowych i handlowych. Posiadają wysokiej jakości wzmocnienia, a cała ich konstrukcja charakteryzuje się trwałością i solidnym wykonaniem.

Dbając o bezpieczeństwo naszych Klientów spełniamy wszelkie normy, a nasze wyroby są wykonane i przebadane zgodnie z obowiązującymi zasadami. Każdy regał zawiera informację o dopuszczalnym maksymalnym udźwigu półki i całej konstrukcji. Nie od dziś wiadomo, że regularne sprawdzanie i kontrolowanie regałów może natychmiast wychwycić wszelkie nieprawidłowości, a to z kolei może uchronić i ustrzec przed awarią czy wypadkiem w pracy. Dlatego też podejmujemy się profesjonalnego serwisu. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych naszą ofertą do zapoznania się i skorzystania z naszych usług. Działamy na terenie Szczecina i okolic, wykonując także zlecenia ogólnokrajowe i światowe.

Oferta dotyczy kompleksowego świadczenia usług:
od projektu, poprzez jego realizację, aż po dowóz i montaż gotowych konstrukcji
oraz ich serwis.

 • slusarstwo_przemyslowe

  Ślusarstwo przemysłowe Szczecin

  Ślusarstwo przemysłowe w wykonaniu TS Stempowski to gwarancja solidności i terminowości. Wykonujemy wszelkie konstrukcje stalowe. Zachęcamy do kontaktu!
 • slusartswo_budowlane

  Ślusarstwo budowlane

  Wykonujemy ogrodzenia, schody stalowe, balkony i balustrady, hale, pawilony, wiaty i inne konstrukcje stalowe. Ślusarstwo budowlane Szczecin - oferta dla deweloperów i firm!
 • oferta_dla_sklepow

  Oferta dla sklepów w Szczecinie

  Ślusarstwo stalowe w naszym wykonaniu obejmuje m.in. kosze i stojaki magazynowe, regały, podesty i wózki transportowe. Wszystkie produkty zabezpieczone warstwą antykorozyjną.