Podesty

Podesty stalowe - praktyczne rozwiązanie do sklepów

Oferta naszej firmy jest bardzo rozbudowana i dotyczy szeroko rozumianego ślusarstwa przemysłowego i budowlanego. To co istotne działamy kompleksowo, począwszy od projektu, poprzez wykonanie i montaż. Jednym z wielu produktów, jakie wykonujemy są różnego rodzaju podesty stalowe, które okazują się bardzo przydatne w każdym sklepie. Rozmieszczenie towarów, bez względu na branżę wymaga kreatywności i logistyki, w taki sposób aby zachować funkcjonalność i łatwy dostęp. Przydatne w takiej sytuacji są podesty, które pozwolą lepiej zagospodarować przestrzeń.

Podest 0001
Podest 0002
Podest 0003
Podest 0004

Podesty stalowe, możemy wykonać dopasowując ich wielkość i kształt do indywidualnych potrzeb Zleceniodawcy. Konstrukcje stalowe możemy łączyć z innymi materiałami, co podniesie ich walory estetyczne. Projektujemy je w taki sposób, aby były praktyczne i stylowo się prezentowały. Ponadto każdy zamówiony u nas produkt, może mieć dowolną kolorystykę, bowiem dysponujemy malarnia proszkową. Tym sposobem do rąk Klientów trafiają wyroby, które będą idealnie się komponować z pozostałymi elementami wystroju i wyposażenia sklepu. Dzięki podestom towar jest lepiej wyeksponowany, poprzez wielopoziomową prezentację produktów, co z kolei może przełożyć się efektywność sprzedaży.

Podesty stalowe w Szczecinie - projekt, wykonanie, montaż

Nasza oferta dotyczy także podestów przemysłowych, które ułatwiają układanie lub zdejmowanie towarów z górnych półek regału, wykorzystywane zarówno  w hali sprzedażowej, jak i magazynowej. Podwyższenie w postaci podestu stalowego jest bardzo praktycznym elementem, sprawdzającym się w takich właśnie sytuacjach. Podobnie jak w przypadku innych wyrobów ślusarskich, możemy wykonać dla Państwa podesty, które będą spełniał Wasze potrzeby. Dopasujemy wysokość i szerokość, dbając o odpowiednią stabilność i wyposażenie w poręcze. W razie potrzeby wykonamy antypoślizgowa powierzchnię, co pozwoli zapobiec ewentualnym upadkom. W trosce o bezpieczeństwo nasze projekty są bardzo precyzyjnie opracowane, a do ich zrealizowania użytkujemy tylko najlepsze materiały i sprawdzone urządzenia. Dlatego właśnie nasze produkty cechują się wysoką trwałością i pełnią swoje zadania przez długie lata. Kompleksowa obsługa obejmuje:

 • Wykonanie projektu z uwzględnieniem wytycznych Klienta
 • Realizacja projektu z użyciem najlepszych materiałów
 • Montaż gotowego produktu u Zleceniodawcy

Doświadczenie jakie zdobyliśmy na przestrzeni lat sprawiło, że  mamy elastyczne podejście do każdego z naszych Klientów. Nigdy nie pozwalamy sobie na rutynę i zawsze dajemy z siebie wszystko, dotrzymując umówionych terminów. Zachęcamy do współpracy sklepy i firmy, zapewniając, o naszym zawodowym podejściu. Zatrudniamy kompetentnych pracowników, którzy ślusarstwem przemysłowym, parają się od wielu lat i mają wprawę w realizowaniu różnych zleceń. Dysponujemy niezawodnymi maszynami i urządzeniami, a umiejętności poparte wykształceniem dopełniają całości. Podesty stalowe i inne produkty ślusarskie w Szczecinie, nie zawiodą oczekiwań. Zachęcamy do kontaktu z firmą TS Stempowski i złożenia zamówienia. Gwarantujemy korzystne warunki współpracy.

Oferta dotyczy kompleksowego świadczenia usług:
od projektu, poprzez jego realizację, aż po dowóz i montaż gotowych konstrukcji
oraz ich serwis.

 • slusarstwo_przemyslowe

  Ślusarstwo przemysłowe Szczecin

  Ślusarstwo przemysłowe w wykonaniu TS Stempowski to gwarancja solidności i terminowości. Wykonujemy wszelkie konstrukcje stalowe. Zachęcamy do kontaktu!
 • slusartswo_budowlane

  Ślusarstwo budowlane

  Wykonujemy ogrodzenia, schody stalowe, balkony i balustrady, hale, pawilony, wiaty i inne konstrukcje stalowe. Ślusarstwo budowlane Szczecin - oferta dla deweloperów i firm!
 • oferta_dla_sklepow

  Oferta dla sklepów w Szczecinie

  Ślusarstwo stalowe w naszym wykonaniu obejmuje m.in. kosze i stojaki magazynowe, regały, podesty i wózki transportowe. Wszystkie produkty zabezpieczone warstwą antykorozyjną.