Meble stalowe

Meble stalowe Szczecin - trwałość i funkcjonalność

TS Stempowski to firma zajmująca się m.in. ślusarstwem przemysłowym, przy czym warto zaznaczyć, że działamy kompleksowo, tzn. realizujemy inwestycje od wykreowania projektu, aż po montaż gotowych produktów. Na każdym etapie działań dokładamy starań, aby efekt końcowy nie zawiódł oczekiwań. Wśród licznych produktów ślusarskich, jakie jesteśmy w stanie wykonać, zajmujemy się produkcją mebli stalowych do sklepów. Stal jest materiałem niezwykle twardym i trwałym, ale równocześnie formowalnym i można ją łączyć z innymi materiałami. Wszystkie te cechy dają duże pole do popisu, a meble ze stali to przede wszystkim duża funkcjonalność i wytrzymałość.

Meble Stalowe 0001
Meble Stalowe 0002
Meble Stalowe 0003
Meble Stalowe 0004

Przygotowani jesteśmy do przyjmowania zleceń o dużym stopniu trudności. Z biegiem lat, wyposażyliśmy naszą firmę w liczne maszyny i urządzenia od sprawdzonych producentów, dlatego nie stanowi dla nas problemu  wykonanie ilości hurtowych. Zawsze dotrzymujemy terminów, wszystkie oferowane przez nas produkty stalowe są wysokiej jakości. Każdy Klient ma odmienne oczekiwania i potrzeby, dlatego możemy wykonać indywidualny projekt mebli stalowych do sklepu dopasowując ich parametry do wytycznych Zamawiającego.

Meble stalowe do sklepów w Szczecinie w korzystnej cenie

Meble stalowe, dzięki właściwościom tego surowca są bardzo trwałe i odporne na uszkodzenia, dlatego doskonale nadają się do sklepów. Świetnie sprawdzają się do magazynowania towarów lub jako szafki dla pracowników. Tworząc produkty, wybierajmy wysokiej jakości stal i komponenty, aby uzyskać produkt wysokiej klasy. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów możemy zaprojektować meble łączące stal z innymi materiałami, dzięki czemu zyskują na atrakcyjności. Wykonujemy różnorodne meble do eksponowania lub przechowywania towaru na sklepie:

 • Regały
 • Półki
 • Gondole sklepowe
 • Szafki
 • Kontenery

Każde zamówienie jest szczegółowo omawiane ze Zleceniodawcą, który przedstawia swoje oczekiwania co do poszczególnych parametrów i wyglądu mebli. Warto zaznaczyć, że dysponujemy malarnią proszkową, dzięki której każdy produkt może przybrać dowolny kolor. W razie potrzeby służymy doradztwem.

Wykonujemy także stalowe meble w postaci krzeseł i stołów, które można wykorzystać w lokalach gastronomicznych, ogródkach letnich, itp. Meble przeznaczone do eksploatowania na wolnym powietrzu lub w zawilgoconych pomieszczeniach trzeba pokryć warstwą ochronną. Stosujemy podkład antykorozyjny. Użycie odpowiedniego zabezpieczenia zapewni estetyczny wygląd na długie lata. Jeżeli chcą Państwo wykonać meble metalowe w większej ilości serdecznie zapraszamy do kontaktu. Zapewniamy obsługę na wysokim poziomie i współpracę w miłej atmosferze.

Oferta dotyczy kompleksowego świadczenia usług:
od projektu, poprzez jego realizację, aż po dowóz i montaż gotowych konstrukcji
oraz ich serwis.

 • slusarstwo_przemyslowe

  Ślusarstwo przemysłowe Szczecin

  Ślusarstwo przemysłowe w wykonaniu TS Stempowski to gwarancja solidności i terminowości. Wykonujemy wszelkie konstrukcje stalowe. Zachęcamy do kontaktu!
 • slusartswo_budowlane

  Ślusarstwo budowlane

  Wykonujemy ogrodzenia, schody stalowe, balkony i balustrady, hale, pawilony, wiaty i inne konstrukcje stalowe. Ślusarstwo budowlane Szczecin - oferta dla deweloperów i firm!
 • oferta_dla_sklepow

  Oferta dla sklepów w Szczecinie

  Ślusarstwo stalowe w naszym wykonaniu obejmuje m.in. kosze i stojaki magazynowe, regały, podesty i wózki transportowe. Wszystkie produkty zabezpieczone warstwą antykorozyjną.