Kosze magazynowe

Kosze magazynowe w Szczecinie - wysoka jakość wykonania

Ślusarstwo to dział obejmujący wyrabianie produktów z metali i stali. Firma TS Stempowski, funkcjonuje na rynku szczecińskim od wielu lat i z biegiem czasu poszerzała swoją ofertę, wyposażając pracownię w potrzebne maszyny, urządzenia i narzędzia. Zdajemy sobie sprawę, że tylko z profesjonalnym przygotowaniem można działać efektywnie odpowiadając na potrzeby Klientów. Wykonujemy różnorodne produkty, a wśród nich wymienić można m.in. kosze magazynowe do sklepów i hurtowni. Używamy materiałów najwyższej jakości, w związku z czym do rąk naszych Klientów trafiają produkty solidne, wytrzymujące upływ czasu.

Kosze Magazynowe 0001
Kosze Magazynowe 0002
Kosze Magazynowe 0003
Kosze Magazynowe 0004

Kosze magazynowe można z powodzeniem wykorzystać do przechowywania towarów i ich segregowania. Możemy wykonać kosze na specjalne zamówienie dopasowując ich wielkość i kształt do indywidualnych potrzeb Zleceniodawców. Wykonamy projekt, który w szybkim czasie zrealizujemy i dostarczymy na miejsce. Możemy wykonać kosze siatkowane na kółkach, wyposażyć je w drzwiczki, przegrody, itp. Chcemy, aby oferowane przez nas produkty były jak najbardziej funkcjonalne. Ponieważ mamy wieloletnie doświadczenie i liczne realizacje na koncie, dysponujemy szeregiem niezawodnych urządzeń, a materiały pozyskujemy tylko od sprawdzonych producentów - nie ma więc wątpliwości, że podołamy każdemu zleceniu.

Kosze magazynowe funkcjonalne rozwiązanie dla porządku

Kosze magazynowe to bardzo praktyczne rozwiązanie, które pozwala zachować porządek, optymalnie wykorzystać powierzchnię, a także ułatwić dostęp do poszczególnych towarów. Kosze sklepowe idealnie sprawdzają się w magazynach do przechowywania i segregowanie asortymentu, w warsztatach czy do wystawienia artykułów na sklepie. Wykonane ze  stali, cechują się trwałością i odpornością na uszkodzenia. Możemy stworzyć dla Państwa projekt, który będzie spełniał indywidualne potrzeby, co z pewnością uprości obchodzenie się z towarem, a tym samym wpłynie na komfort pracy. Przyjmujemy zamówienia hurtowe i zapewniamy, że z powadzeniem wykonamy każde zlecenie. Możemy wykonać kosze o różnej wielkości, w taki sposób by można je było ze sobą łączyć. Kosze druciane można wykorzystać w:

 • Magazynach
 • Sklepach
 • Warsztatach
 • Hurtowniach

Przykładamy wagę do tego, aby odpowiedzieć na oczekiwania każdego Klienta. Dlatego nieustannie pracujemy nad rozwojem firmy, wyposażając ją w potrzebne maszyny, urządzenia i akcesoria, oraz szkoląc naszych pracowników. Wszystkie te czynniki wpływają na wysoki poziom usług i dobrą opinię wydawaną przez dotychczasowych Klientów. Kosze magazynowe w Szczecinie, tak jak i inne wyroby ślusarskie, są solidne i trwałe. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu.

Oferta dotyczy kompleksowego świadczenia usług:
od projektu, poprzez jego realizację, aż po dowóz i montaż gotowych konstrukcji
oraz ich serwis.

 • slusarstwo_przemyslowe

  Ślusarstwo przemysłowe Szczecin

  Ślusarstwo przemysłowe w wykonaniu TS Stempowski to gwarancja solidności i terminowości. Wykonujemy wszelkie konstrukcje stalowe. Zachęcamy do kontaktu!
 • slusartswo_budowlane

  Ślusarstwo budowlane

  Wykonujemy ogrodzenia, schody stalowe, balkony i balustrady, hale, pawilony, wiaty i inne konstrukcje stalowe. Ślusarstwo budowlane Szczecin - oferta dla deweloperów i firm!
 • oferta_dla_sklepow

  Oferta dla sklepów w Szczecinie

  Ślusarstwo stalowe w naszym wykonaniu obejmuje m.in. kosze i stojaki magazynowe, regały, podesty i wózki transportowe. Wszystkie produkty zabezpieczone warstwą antykorozyjną.