Detale do sklepów

Stalowe elementy do sklepów w Szczecinie

TS Stempowski jest stale rozwijającą się firmą w województwie zachodniopomorskim zajmującą się profesjonalnym ślusarstwem przemysłowym, budowlanym i użytkowym. W ramach świadczonych usług zajmujemy się projektowaniem i wykonawstwem balustrad, ogrodzeń, bram, schodów, a także wyrobami detalicznymi z metalu i ze stali do sklepów, marketów czy innych lokalów handlowo-usługowych. Ofertę swoją kierujemy zarówno do Klientów Indywidualnych jak i Usługobiorców posiadających ogromne Inwestycje budowlane czy też przemysłowe. Poszerzając zakres usług chcielibyśmy wpłynąć właśnie na tych drugich, aby produkcja naszych konstrukcji metalowych wpłynęła na szersze grono użytkowników.

Detale Do Sklepow 0001
Detale Do Sklepow 0002
Detale Do Sklepow 0003
Detale Do Sklepow 0004

Nasza praca i wszelkiego rodzaju zlecenia wykonywane są w oparciu o projekty Inwestora lub też całą dokumentację wraz z rysunkami stworzoną w naszej siedzibie firmy przez wybitnych i wykwalifikowanych konstruktorów i projektantów.  Posiadamy liczne doświadczenie w zawodzie i usługach ślusarskich, dlatego do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie ze szczególną dbałością o każdy szczegół. Złożone i stworzone przez nas konstrukcje i detale do sklepów są solidne, odporne i charakteryzują się niesamowitą trwałością.

Profesjonalne wykonanie detali do sklepów

W naszym warsztacie posiadamy specjalistyczne zaplecze sprzętowe, dzięki któremu nasi Klienci mogą zaspokoić wyrafinowane gusta, a i my możemy wykonać najbardziej wyszukane i trudne projekty. Proponujemy bogaty katalog wzorów i kolorów, jak również otwarci jesteśmy na pomysły i sugestie ze strony naszych Klientów. Wiele konstrukcji stalowych i elementów możemy stworzyć i wyprodukować w naszej firmie. Zajmujemy się wykonaniem detali do sklepów takich jak:

 • Stojaki odzieżowe
 • Regały
 • Półki
 • Haczyki
 • Wieszaki na torebki i inne akcesoria
 • Uchwyty
 • Systemy mebli sklepowych
 • Szafy metalowe

Każdy detal i element ze stali charakteryzuje się estetycznym wykonaniem i funkcjonalnością. Nasze wyroby wykonywane są z materiałów najwyższej jakości. Często łączymy stal z innymi materiałami takimi jak: szkło, drewno, metal. Aby zabezpieczyć nasze produkty przed korozją poddajemy je malowaniu proszkowemu, by uzyskały nie tylko ochronę ale także barwę.

Wysoki poziom produkcji i hurtowej sprzedaży detali

Stosujemy wiele technik i nowoczesnych metod, aby w jak najlepszy sposób zrealizować dany projekt. Produkujemy i sprzedajemy elementy kute i prefabrykowane zapewniając szeroki asortyment naszych wyrobów. Z dumą podchodzimy do realizowania zleceń i detali także tych nietypowych. W ciągu kilku lat naszej firmy możemy poszczycić się setkami rozmaitych zleceń zdobywając tym samym zaufanie i uznanie rzeszy Klientów.

Kadra wykwalifikowanych pracowników podchodzących do swoich obowiązków z ogromnym zaangażowaniem i starannością świadczy fachowe usługi ślusarskie najwyższej klasy. Detale do sklepów w naszym wydaniu zapewniają uniwersalne użytkowanie naszym Klientom. Przeznaczone do wyposażenia sklepów, hipermarketów, lokali handlowo-usługowych pełnią rolę funkcjonalnego użytkowania i są niezbędne w przypadku eksponowania odzieży, dodatków, biżuterii i różnych akcesoriów. Szeroki wybór i obszerna oferta zróżnicowanych elementów przyściennych, naściennych, a także wolnostojących do nabycia w naszym przedsiębiorstwie TS Stempowski w Szczecinie. Zapewniamy satysfakcję z naszych wyrobów ślusarskich i gwarantujemy ich znakomitą jakość. Detale do sklepów od tradycyjnych po innowacyjne i nowoczesne tylko w naszej firmie! Zapraszamy!

Oferta dotyczy kompleksowego świadczenia usług:
od projektu, poprzez jego realizację, aż po dowóz i montaż gotowych konstrukcji
oraz ich serwis.

 • slusarstwo_przemyslowe

  Ślusarstwo przemysłowe Szczecin

  Ślusarstwo przemysłowe w wykonaniu TS Stempowski to gwarancja solidności i terminowości. Wykonujemy wszelkie konstrukcje stalowe. Zachęcamy do kontaktu!
 • slusartswo_budowlane

  Ślusarstwo budowlane

  Wykonujemy ogrodzenia, schody stalowe, balkony i balustrady, hale, pawilony, wiaty i inne konstrukcje stalowe. Ślusarstwo budowlane Szczecin - oferta dla deweloperów i firm!
 • oferta_dla_sklepow

  Oferta dla sklepów w Szczecinie

  Ślusarstwo stalowe w naszym wykonaniu obejmuje m.in. kosze i stojaki magazynowe, regały, podesty i wózki transportowe. Wszystkie produkty zabezpieczone warstwą antykorozyjną.