Oferta dla sklepów sieciowych

Wyposażenie sklepów w Szczecinie - ślusarstwo użytkowe

TS Stempowski zajmuje się ślusarstwem od 2009 roku i na przestrzeni tych lat nabraliśmy cennego doświadczenia, które przekłada się na wysoką jakość wykonywanych przez nas produktów. Oferta usług jest bardzo szeroka, jednym z jej odłamów jest ślusarstwo użytkowe dla sklepów sieciowych, w ramach której jesteśmy gotowi stworzyć wyposażenie dla Państwa sklepów i magazynów. Naszym atutem jest kompleksowość działań, która pozwoli na oszczędność czasu, kosztów i energii. Aby produkty w maksymalnym stopniu dopasowane były do indywidualnych potrzeb Klientów, konieczne jest sporządzenie projektu na podstawie dokładnych wytycznych. Wykreujemy regały, półki, podesty i inne elementy, które będą cechować się funkcjonalnością i zachwycać estetką.

Oferta Dla Sklepow 0002
Oferta Dla Sklepow 0003
Oferta Dla Sklepow 0004
Oferta Dla Sklepow 0001

Każdy projekt powstaje z uwzględnieniem obliczeń statycznych, biorących pod uwagę późniejsze obciążenia. Produkowane przez nas elementy i konstrukcje, są bezpieczne w użytkowaniu, na co kładziemy duży nacisk. Znaczenia mają tutaj także użyte materiały, które w naszym przypadku pozyskujemy ze sprawdzonych źródeł. Kompleksowo wyposażone zaplecze techniczne naszej firmy oraz kompetentna załoga pracowników, to recepta na wysoką jakość usług. Stosujemy ochronę antykorozyjną w postaci cynkowania i cynkowania galwanicznego. Posiadamy urządzenia wykorzystywane do malowania farbami proszkowymi, które tworzą estetyczną powłokę, dodatkowo zabezpieczającą konstrukcję. Tym sposobem możemy także nadać dowolny kolor z palety RAL, i dopasować całość do wnętrza w którym będą użytkowane dane elementy.

Oferta dla sklepów sieciowych - meble stalowe i detale

Naszą ofertę kierujemy m.in. do sklepów sieciowych, ponieważ specjalizujemy się w realizowaniu zleceń na dużą skalę. Zamówienia hurtowe nie stanowią dla nas problemu i chętnie podejmiemy współpracę na stworzenie wyposażenia całego obiektu handlowego. Możemy wykonać dowolny rodzaj konstrukcji, np.:

 • Regały wystawowe
 • Regały magazynowe
 • Podesty wystawowe
 • Podesty do wchodzenia
 • Gondole sklepowe
 • Meble stalowe
 • Kosze magazynowe
 • Wieszaki i stojaki
 • Stojaki magazynowe
 • Wózki transportowe

W swoich pracach wykorzystujemy głównie stal, którą łączymy z innymi materiałami, co często wpływa dodatnie na ich estetykę. Dla wygody naszych Klientów zajmujemy się dowozem gotowych produktów oraz ich montażem. Wywiązujemy się z warunków umowy, w których uwzględnione są wszystkie wytyczne. Zapewniamy, że oferowane przez nas produkty, będą praktyczne, estetyczne i przede wszystkim trwałe.

Siedziba naszej firmy znajduje się w Szczecinie, jednakże jesteśmy także w stanie podjąć współpracę ze sklepami w pobliskich miejscowościach, jeżeli zajdzie taka konieczność. Dokładniejsze informacje można uzyskać kontaktując się z nami telefonicznie lub w siedzibie naszej firmy (prosimy jednak o wcześniejsze umówienie się na spotkanie).

Oferta dotyczy kompleksowego świadczenia usług:
od projektu, poprzez jego realizację, aż po dowóz i montaż gotowych konstrukcji
oraz ich serwis.

 • slusarstwo_przemyslowe

  Ślusarstwo przemysłowe Szczecin

  Ślusarstwo przemysłowe w wykonaniu TS Stempowski to gwarancja solidności i terminowości. Wykonujemy wszelkie konstrukcje stalowe. Zachęcamy do kontaktu!
 • slusartswo_budowlane

  Ślusarstwo budowlane

  Wykonujemy ogrodzenia, schody stalowe, balkony i balustrady, hale, pawilony, wiaty i inne konstrukcje stalowe. Ślusarstwo budowlane Szczecin - oferta dla deweloperów i firm!
 • oferta_dla_sklepow

  Oferta dla sklepów w Szczecinie

  Ślusarstwo stalowe w naszym wykonaniu obejmuje m.in. kosze i stojaki magazynowe, regały, podesty i wózki transportowe. Wszystkie produkty zabezpieczone warstwą antykorozyjną.