Oferta dla deweloperów

Ślusarstwo budowlane w Szczecinie i okolicach - dla deweloperów

TS Stempowski to firma działając na rynku od 2009 roku, która za cel stawia sobie nieustanny rozwój, po to aby doskonalić i poszerzać ofertę. Na obecną chwilę wyposażyliśmy firmę w szereg maszyn ślusarskich, urządzenia do piaskowania i malowania proszkowego oraz liczne narzędzia i akcesoria, które pozwalają nam na kompleksowe świadczenie usług z zakresu ślusarstwa budowanego. Jesteśmy przygotowani na realizację zleceń o dużej skali. W związku z tym naszą ofertę kierujemy do Klientów biznesowych, np. deweloperów, którzy oczekują wykonania produktów ślusarskich hurtowo, z dotrzymaniem umówionych terminów, solidnie i fachowo.

Oferta Dla Deweloperow 0001
Oferta Dla Deweloperow 0002
Oferta Dla Deweloperow 0003
Oferta Dla Deweloperow 0004

Pragniemy podkreślić, że nasza oferta dotyczy nie samego wykonawstwa, ale także sporządzenia projektu, na podstawie którego powstaną dowolne konstrukcje stalowe. Zatrudniamy najlepszych specjalistów, którzy przykładają wagę do bezpieczeństwa i stabilności naszych wyrobów ślusarskich. Dokonują ścisłych pomiarów dotyczących statyki, uwzględniając wszystkie istotne czynniki, jak wielkość gotowej konstrukcji, miejsce montażu, użyty materiał, późniejsze obciążenie, itp. Ponadto dowozimy gotowe konstrukcje ślusarskie do Klienta i zajmujemy się fachowym montaże. Kompleksowość oferty, to wygoda dla naszych Klientów, duża oszczędność czasu i pieniędzy.

Współpraca na dogodnych warunkach

Nasza działalność opiera się na latach doświadczeń, a na koncie mamy wielorakie zlecenia, w związku z tym, zgłosić się do nas można nawet z nietypowymi zamówieniami. Wykonujemy każdy rodzaj konstrukcji mieszczący się pod pojęciem ślusarstwa budowlanego, mogą to być:

 • Balkony
 • Balustrady
 • Poręcze
 • Schody
 • Barierki
 • Kraty okienne i drzwiowe
 • Ogrodzenia
 • Bramy

Konstrukcje wykonujemy z wysokiej jakości stali, którą możemy łączyć w razie potrzeby z innymi materiałami. Przykładamy wagę do tego, aby wszystkie produkty trafiające do rąk Klientów, były na równi trwałe, co estetyczne. Dla podniesienia odporności na warunki atmosferyczne i uszkodzenia mechaniczne możemy na każdy element nałożyć warstwę ochronną poprzez cynkowanie ogniowe lub galwaniczne. Zabieg taki tworzy powłokę antykorozyjną, która skutecznie zabezpiecza stal i niweluje konieczność konserwacji. Dodatkowo w naszej ofercie mamy malowanie proszkowe, które stwarza możliwość nadania dowolnej kolorystki.

Współpraca z deweloperami przebiega na jasnych warunkach. Wszelkie szczegóły dotyczące ilości sztuk, materiałów, kosztów, terminów, usług dodatkowych, itp. ustalane są na początku, aby wszystko było przejrzyste, z naszej strony dążymy do tego, aby wszystkie warunki umowy były dotrzymane. Wszystkich zainteresowanych naszą ofertą zapraszamy do kontaktu.

Oferta dotyczy kompleksowego świadczenia usług:
od projektu, poprzez jego realizację, aż po dowóz i montaż gotowych konstrukcji
oraz ich serwis.

 • slusarstwo_przemyslowe

  Ślusarstwo przemysłowe Szczecin

  Ślusarstwo przemysłowe w wykonaniu TS Stempowski to gwarancja solidności i terminowości. Wykonujemy wszelkie konstrukcje stalowe. Zachęcamy do kontaktu!
 • slusartswo_budowlane

  Ślusarstwo budowlane

  Wykonujemy ogrodzenia, schody stalowe, balkony i balustrady, hale, pawilony, wiaty i inne konstrukcje stalowe. Ślusarstwo budowlane Szczecin - oferta dla deweloperów i firm!
 • oferta_dla_sklepow

  Oferta dla sklepów w Szczecinie

  Ślusarstwo stalowe w naszym wykonaniu obejmuje m.in. kosze i stojaki magazynowe, regały, podesty i wózki transportowe. Wszystkie produkty zabezpieczone warstwą antykorozyjną.